در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

احتمال تاخیر در عرضه توکن گرام

0 863

پس از دستور کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) مبنی بر توقف ارائه توکن گرام به علت آنچه که آنها فروش غیرقانونی می نامند، خبرها از احتمال تاخیر در ارائه ارز رمزنگاری تلگرام تا 31 اکتبر سخن می گویند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تلگرام در یادداشتی که برای سرمایه گذاران ارسال کرده است، اعلام کرد راه های مختلف برای حل دستور توقف موقت ارائه توکن گرام توسط SEC را بررسی می کند. یکی از این راه حل ها طبق این یادداشت، تاخیر در ارائه توکن تا ضرب الاجل 31 اکتبر است.

SEC در روز جمعه اعلام کرد که در اقدامی اضطراری تصمیم به ضبط و ممانعت از هرگونه فروش یا ارائه توکن های گرام در آمریکا گرفته است. این آژانس اعلام کرد که تلگرام 2.9 میلیارد توکن گرام را در سراسر جهان فروخته است که 1 میلیارد توکن را سرمایه گذاران آمریکایی بدون ثبت سفارش در تنظیم مقررات اوراق بهادار، خرید کرده اند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، تلگرام قصد داشت تا شبکه اصلی خود(TON) را قبل از ضرب الاجل 31 اکتبر راه اندازی کند و همانطور که بخش توسعه فناوری تلگرام اعلام کرده بود این شبکه بسیار زودتر و اوایل این ماه می توانست در دسترس قرار گیرد.

تلگرام در آخرین نامه خود به سرمایه گذاران اعلام کرد بیش از یک سال است که در رابطه با پروژه TON با SEC صحبت و مشورت کرده است. در این نامه آمده است:

ما بسیار متعجب و نا امید شدیم که SEC تصمیم گرفت تحت این شرایط و در این زمان پرونده ای را تشکیل دهد.

طبق شرایط سرمایه گذاری، تلگرام موظف است تا پایان این ماه میلادی توکن های خود را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد. در غیر اینصورت باید تمام 1.7 میلیارد دلار را به بیش از 100 سرمایه گذار بازگرداند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.