در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

5 شرط مهم استفاده از کیف پول گرام

0 1,090

تلگرام اخیرا شرایط استفاده از کیف پول ارز رمزنگاری خود، یعنی توکن گرام را اعلام کرد. تلگرام اعلام کرد که شرایط استفاده از کیف پول گرام یا به صورت مستقل و یا در برنامه پیام رسان تلگرام درج شده است. در اینجا به پنج نکته کلیدی از این شرایط اشاره می کنیم:

1) مالیات و مقررات

در این بیانیه، تلگرام تاکید کرده است که استفاده از کیف پول گرام در کشورها و حوزه های قضایی که شامل تحریم ها می شوند(مثل ایران)، ممنوع است. تلگرام همچنین تاکید کرد که مشتریان نسبت به مالیاتی که به سبب استفاده از خدمات تلگرام شامل آنها می شود، مسئول خواهند بود.

2) تراکنش ها

بر اساس شرایط منتشر شده، کیف پول گرام هیچگونه کنترلی بر بلاک چین شبکه باز تلگرام(TON)، از نظر اطمینان از اعتبار و تایید جزئیات تراکنش انجام شده، ندارد. تلگرام همچنین اعلام کرد که انجام تراکنش ها به مقدار نامشخصی کارمزد نیاز دارد که تلگرام هیچ کنترلی بر مقدار این کارمزد ندارد:

تراکنش هایی که از طریق این سرویس ارسال می شوند، ممکن است تکمیل نشوند و یا ممکن است توسط بلاک چین TON با تاخیر انجام شوند. ما هیچ کنترلی بر بلاک چین TON نداشته و توانایی تسهیل، تسریع، لغو و یا تغییر در تراکنش های ارسالی توسط شما را نداریم.

3) کلیدهای خصوصی

کیف پول گرام به کلیدهای خصوصی یا عمومی، کلمات پشتیبانی یا بک آپ، رمزعبور یا سایر اطلاعات شناسایی مربوط به مشتریان دسترسی نخواهد داشت و آنها را ذخیره نمی کند. تلگرام تاکید کرد که مسئولیت مدیریت و حفظ امنیت اطلاعات به عهده خود مشتریان خواهد بود. در صورت از بین رفتن یا گم شدن این اطلاعات، شرکت قادر به بازیابی یا کمک به تنظیم مجدد آنها نخواهد بود. در واقع به این معنی که در صورت گم شدن کلید خصوصی و اطلاعات مهم، مشتریان به توکن های گرم خود دیگر دسترسی نخواهند داشت.

4) لغو خدمات

کیف پول گرام در شرایط خود اعلام کرد که شرکت حق بستن، فسخ یا غیرفعال کردن همه خدمات گرام، حساب های کاربری یا دسترسی به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل برای خود محفوظ می داند.

5) شرایط تغییر خدمات

علاوه بر این، تلگرام حق دارد که در هر زمان و به اختیار خود شرایط ارائه خدمات را تغییر دهد. شرکت ضمن اعلام این که شرایط اصلاح شده در صفحه این شرکت ارسال می شود افزود، مشتریان باید هنگام استفاده از خدمات به صورت دوره ای شرایط را مرور کنند، زیرا تغییرات بلافاصله پس  از ارسال به مرحله اجرا در خواهد آمد.

انتشار قوانین استفاده از کیف پول گرام درست چند هفته قبل از راه اندازی بلاک چین TON صورت می گیرد. تلگرام هفته گذشته در اعلامیه ای رسمی عنوان کرد که اواخر اکتبر شبکه بلاک چین خود را راه اندازی خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.