در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

انفجار قیمت چین لینک؛ آیا این روند ادامه خواهد داشت؟

0 1,324

قیمت چین لینک(LINK) منفجر شده و مستقل از بازار در حال افزایش است. به نظر می رسد این دارایی دیجیتال در مراحل ابتدایی از صعود جدی خود قرار دارد، که توسط طرفدارانی فداکار و چند خبر مهم در سال جاری ایجاد شده است.

عملکرد اخیر قیمت چین لینک به دلیل زمان بندی و مستقل بودن آن از سایر دارایی های بازار ارزهای دیجیتال قابل توجه است. گرایش و احساسات به سمت بیت کوین از زمان سقوط قیمت آن از 24 سپتامبر، به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. عملکرد بیت کوین به عنوان ارز پیشرو بر بازار رمزنگاری تاثیر گذاشته است، به این معنی که روند کلی بازار نسبتا نزولی است.

قیمت اغلب آلت کوین ها بسته به قیمت و احساسات پیرامون بیت کوین حرکت می کند. نوسان اغلب آلت کوین ها، اگر وجود داشته باشد، در حال حاضر همراه با بیت کوین است. با این حال چین لینک به تازگی عملکرد مستقلی را برای خود ایجاد کرده و به عنوان ارزی مستقل عمل می کند و این امید را ایجاد می کند که ممکن است آلت کوین ها در آینده چنین عملکردی داشته باشند.

نمودار قیمت روزانه چین لینک

به نظر می رسد چین لینک پس از عبور از سطح مقاومت 2.52 دلاری با سطح مقاومت جدی در 2.75 دلار مواجه است. چین لینک در حال حاضر با قیمت حدود 2.65 دلار و بیش از 15 درصد رشد در حال مبادله است.

چند هفته قبل از این که قیمت چین لینک به بالاترین حد خود یعنی 4.59 دلار در اواخر ژوئن سال جاری برسد، این شرکت از همکاری خود با گوگل کلود خبر داد. از آن زمان گرایش و احساسات برای چین لینک روندی افزایشی داشته است.

سناریوی صعودی

لینک تا آخر ماه سپتامبر یک سطح کف مناسب را برای خود ثبت کرده بود و با قدرت وارد ماه اکتبر شد. این توکن یک تصحیح قیمت را بین 2 تا 6 اکتبر ثبت کرد که می تواند دلیلی برای صعودی پایدار باشد و حتی می تواند بهانه ای برای صعود در 14 روز پیاپی باشد.

اگر چین لینک بتواند سطح مقاومت 2.75 دلار را بشکند، سطوح مقاومت بعدی برای این ارز به ترتیب در 3.25، 3.75 و 4.59 دلار خواهد بود، قیمتی که در 29 ژوئن به ثبت رساند. در صورت گذشتن از سطح مقاومت 4.59 دلار، نمی توان سطح مقاومت مشخصی را اعلام کرد و وارد کشف قیمت خواهد شد.

جالب اینجاست که چین لینک حتی در ژانویه 2018 که اغلب ارزهای رمزنگاری از جمله بیت کوین، به بالاترین سطح قیمت تاریخی خود رسیده بودند، چنین قیمتی نداشته است. قیمت لینک در آن زمان در حدود 1.39 دلار بود.

چین لینک بالاترین قیمت تاریخ خود را در تاریخ 29 ژوئن 2019 و سه روز پس از این که بیت کوین به بالاترین قیمت سالانه خود در 26 ژوئن رسید، ثبت کرد. چین لینک از آن زمان تقریبا مستقل از قیمت بیت کوین عمل می کند و روند خود را دارد که اتفاقی نادر در فضای رمزنگاری است.

سناریوی نزولی

در حال حاضر سومین روز متوالی است که چین لینک روند صعودی داشته و به این ترتیب این امکان وجود دارد، قبل از این که چین لینک بتواند روند صعودی دوباره خود را از سر گیرد، کاهش قیمت داشته باشد.

در صورت بازگشت قیمت و افزایش فشار فروش، میانگین متحرک 100 روزه سطح قیمتی 2.26 دلار را نشان می دهد که به عنوان سطح حمایت اولیه خواهد بود. در صورت شکست این سطح، قیمت میانگین متحرک 200 روزه، یعنی 1.62 دلار سطح حمایت بعدی خواهد بود.

در مقابل بیت کوین از زمان افت قیمت در 24 سپتامبر سعی دارد که میانگین متحرک 200 روزه را به عنوان سطح حمایت خود حفظ کند، اما هر بار شکست خورده است.

سطوح فیبوناچی 0.5، 0.618، 0.705 و 0.786 چین لینک نیز ممکن است در صورت افت قیمت به زیر 2.65 دلار وارد عمل شوند. این سطوح فیبوناچی به ترتیب قیمت های 2.06 دلار، 1.92، 1.82 و 1.72 دلار خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.