در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

فعال شدن کیف پول گرام برای کاربران iOS

0 1,002

سرویس پیام رسان تلگرام یک کیف پول را برای توکن بومی شبکه خود، یعنی ارز گرام منتشر کرد. کیف پول برای نسخه آلفا این اپلیکیشن در iOS در دسترس است.

همانطور که اطلاعات تلگرام در تاریخ 26 سپتامبر گزارش داد، کیف پول گرام اکنون بر روی نسخه آلفا تلگرام در iOS فعال است. اگر چه این کیف پول در حال حاضر بر روی شبکه تستی تلگرام(TON) فعال است. فعلا کاربران می توانند اقدام به ایجاد و حذف کیف پول، ارسال و دریافت گرام و به اشتراک گذاری آدرس کیف پول خود در این نسخه کنند.

فقط عملیات اساسی

فیودور اسکوراتوف، از گروه استارتاپ تون لبز، گفت هنوز طراحی کیف پول نهایی و تکمیل نشده است و به احتمال زیاد کیف پول تلگرام دارای ویژگی های اصلی و اساسی است. اسکوراتوف افزود:

کسانی که می خواهند از عملیات پیشرفته تری مثل خرید، فروش و تبادل گرام استفاده کنند، باید به ارائه دهندگان ثالث(مثل صرافی ها) مراجعه کنند.

تگرام در اوایل ماه سپتامبر جستجوگر شبکه آزمایشی TON و نرم افزار نود را منتشر کرد. همچنین در ماه آوریل نسخه بتا آزمایشی بلاک چین TON را به طور خصوصی و به تعداد محدودی از توسعه دهندگان ارائه داد. دو نفر از این افراد به صورت ناشناس عنوان کردند که این بلاک چین سرعت بسیار بالایی را برای انجام تراکنش ها ارائه می دهد.

لیست شدن گرام در صرافی ها

اخیرا صرافی ارزهای رمزنگاری بلک مون اعلام کرد، قصد دارد تا با مشارکت شرکت سوئیسی گرام ویولت، در آینده ارز گرام را لیست کند.

قبل از اعلام بلک مون، صرافی ارزهای رمزنگاری ژاپنی لیکوئید مدعی شده بود که نماینده فروش توکن گرام برای گرام آسیا است. اما این اعلامیه توسط منابع نزدیک به تلگرام رد شد.

همانطور که قبلا نیز اعلام شده بود، به دنبال عمومی شدن شبکه آزمایشی TON، تلگرام قصد دارد تا توکن گرام را در ماه اکتبر(آبان) راه اندازی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.