در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

لیست شدن توکن تلگرام(گرام) در صرافی بلک مون

0 1,490

صرافی رمزنگاری بلک مون قصد دارد تا با همکاری گرام ویولت، شرکت رمزنگاری سوئیسی، ارز گرام که توکن رمزنگاری شده پیام رسان تلگرام است را به لیست ارزهای خود اضافه کند.

بر اساس گزارشات صرافی بلک مون، که پیش از راه اندازی خدمات مبادلات رمزنگاری به عنوان ارائه دهنده تبادلات محصولات مالی سنتی فعالیت می کرد، قصد دارد به کاربران خود این امکان را بدهد تا با استفاد از کارت های بانکی قادر به خرید توکن گرام باشند. هدف بلک مون از ارائه این قابلیت، افزایش نقدینگی است.

گرام ویولت مشتریان خود را در بین بزرگترین سرمایه گذاران در ICO قرار می دهد

با این حال بلک مون نامی معروف در فضای رمزنگاری نیست. اما مشتریان شریک این شرکت برای برنامه لیست کردن توکن گرام، یعنی گرام ویولت، در لیست بزرگترین سرمایه گذاران در عرضه اولیه توکن تلگرام قرار دارند.

بنابراین این همکاری به این معنا خواهد بود که توکن های گرام مستقیما از گرام ویولت به صرافی منتقل خواهند شد و به این ترتیب نقدینگی بالا و سریعی برای مبادله کنندگان فراهم خواهد شد.

پیش از اطلاعیه بلک مون، صرافی ارزهای رمزنگاری ژاپنی لیکوئید ادعا کرده بود که نماینده فروش توکن های گرام در آسیا خواهد بود. اما این ادعا بعدا توسط منابع نزدیک تلگرام مورد اختلاف بود.

در اوایل ماه جاری لیکوئید آدرس کیف پول بلاک چینی را منتشر کرد که در حال حاضر تمام سرمایه شرکت کننده ها در ارائه توکن گرام توسط این صرافی، در آن نگهداری می شود. این صرافی توکن گرام را با قیمت سه برابر قیمت اصلی آن، یعنی 1.33 دلار، فروخته است.

مسابقه غول ها برای توکن ها

گزارش های اخیر حاکی از آن است که تلگرام به دنبال ارائه ارز توکن گرام در ماه اکتبر است. تلگرام به طور آزمایشی شبکه تون را در این ماه راه اندازی کرده است.

در صورتی که تلگرام بتواند توکن خود را تا زمان اعلام شده ارائه دهد، از فیس بوک که قصد ارائه ارز پایدار لیبرا را دارد، سبقت می گیرد. به این ترتیب توکن خود را در دسترس بیش از 2.7 میلیارد کاربر قرار خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.