در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

5 نکته مهم عرضه اولیه سکه(ICO)

0 838

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مورد عرضه اولیه سکه(ICO) و مواردی که باید در مورد آن در نظر گرفته شود، برای کاربرانی که تصمیم به سرمایه گذاری در این نوع ارزها را دارند توصیه هایی را داشت. این کمیسیون پنج فاکتور مهم را در مورد عرضه اولیه سکه بیان کرد. علاقه به حوزه رمزنگاری از بین نرفته و همیشه تازه واردانی به این حوزه وجود دارند.

5 فاکتور که درمورد عرضه اولیه سکه باید بدانید

1- عرضه اولیه سکه به عنوان اوراق بهادار
طبق گفته ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، عرضه اولیه سکه ممکن است به عنوان عرضه اواراق بهادار و ظاهرا، “تحت اختیار و قضاوت قوانین اجرایی فدرال اوراق بهادار” به نظر برسد.

2- عرضه اولیه سکه ممکن است مستلزم ثبت باشد
آندسته از عرضه اولیه سکه که به عنوان اوراق بهادار هستند، نیازمند ثبت است.

3- فروش توکن می تواند با استفاده از چیزهای متفاوت اتفاق بیافتد
هنگامی که یک شرکت اقدام به سازماندهی عرضه اولیه سکه می کند، در واقع در حال افزایش بودجه به وسیله ی مبادله توکن ها است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا عنوان کرد صرفا به دلیل اینکه توکن به عنوان یک ابزار “سودمند” فرض می شود، به این معنی نخواهد بود که به عنوان یک ابزار با پتانسیل امنیتی، نادیده گرفته شود.

4- عرضه اولیه سکه ممکن است خطرناک باشد
صرفنظر از اینکه عرضه اولیه سکه ثبت باشد یا نه، همیشه خطراتی مرتبط با آن (درست مثل هر سرمایه گذاری دیگری) وجود دارد. از آنجائی که عرضه اولیه سکه نامعلوم است، به این معنی که گزارش های زیادی از طرف شرکت عرضه کننده آن نیاز به ارائه نیست، و این کار می تواند یک تاکتیک ساده برای کلاهبرداری باشد که در سال 2018 یک منجر به مشکلات زیادی شده است.

5 – پرسا باش دانا باش
آخرین و مهم ترین مورد، پرس و جو است. درباره ی نوع سرمایه گذاری عرضه اولیه سکه پرس و جو کنید. انجام تحقیقات ضروری و حیاتی است، زیرا انجام این امور پایه و اساس بازگشت سرمایه(ROI) است و از اینکه شخص سرمایه گذار در مورد بروز خطرات احتمالی به خوبی آگاهی دارد، اطمینان حاصل می کند.

منبع bitcoinexchangeguide

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.