در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تبدیل پرفکت‌مانی به تتر و تبدیل تتر به پرفکت‌مانی درسایت اکسچنجینگ

0 770

پرفکت‌مانی یکی از ارائه دهندگان خدمات مالی معروف و همچنین یک روش پرداخت سریع است که با آن می‌توان خریدهای آنلاین و بین المللی را انجام داد. به عبارت دیگر، پرفکت‌مانی مانند شبکه پرداخت پی پال است که می‌توان با آن از سایت‌های خارجی خرید کرد و یا ارز به سراسر جهان ارسال کرد. کاربران ایرانی می‌توانند از خدمات پرفکت‌مانی استفاده کنند.

خرید تتر (USDT) با پرفکت‌مانی و نیز فروش تتر و تبدیل آن به پرفکت‌مانی روشی آسان و بدون درد سر است. اگر پرفکت‌مانی دارید می‌توانید به راحتی آن را تبدیل به تتر کنید و یا بالعکس، تترهای خود را به پرفکت‌مانی تبدیل نمایید.

در صورت نداشتن حساب در پرفکت‌مانی می‌توانید با مراجعه به سایت “PerfectMoney.com”  حساب باز کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
پرفکت مانی

برای تبدیل پرفکت‌مانی (دلار یا یورو) به تتر می‌توانید از خدمات سایت exchanging.ir/fa استفاده کنید و دلار پرفکت‌مانی یا یورو پرفکت‌مانی خودتان را به راحتی و با امنیت کامل و با بهترین نرخ به تتر تبدیل نمایید. در این سایت که قدیمی‌ترین و معتبرترین اکسچنج ایرانی است، علاوه بر تتر می‌توانید بسیاری دیگر از کوین‌ها مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، دوج کوین، ترون، مونرو و غیره را به پرفکت‌مانی تبدیل کنید. علاوه بر این از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز می‌توانید در صرافی اکسچنجینگ بهرمند شوید.

فرایند خرید تتر با پرفکت‌مانی و بالعکس، سریع و لحظه ای و خودکار(اتوماتیک) است و درک آن دشوار نیست. این راهنما برای کسانی است که اطلاعات کافی در مورد نحوه فرایند تبدیل ندارند.

تبدیل دلار و یورو پرفکت‌مانی به تتر

برای مبادله ارزهای دیجیتال و رمزپایه مانند بیت کوین، تتر و اتریوم در این بخش ابتدا باید ارز مورد نظر خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید ، این فهرست با “ارز موجود” برچسب گذاری شده است. ارزهای پشتیبانی شده عبارتند از بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، دش، بیت کوین کش، زیکش، مونرو، بیت کوین گلد، اتریوم کلاسیک، آیوتا، نئو، اییاس، ترون، استلار، کاردانو، بیت کوین اس وی، دوج کوین، بایننس کوین، تتر، پرفکت‌مانی و ووچر پرفکت‌مانی و غیره. برای دیدن لیست کامل و به روز سکه‌ها و ارزهای پشتیبانی شده، می توانید فهرست را باز کنید.

تبدیل ارزهای دیجیتال
تبدیل ارزهای رمزنگاری در اکسچنجینگ

نکته بسیارمهم درباره انتخاب شبکه

قبل از توضیح درباره نحوه تبدیل تتر به پرفکت مانی و بالعکس لازم است حتما به توضیحات این قسمت دقت کنید. در هنگام انتخاب تتر باید از بین شبکه‌های مختلف یکی را انتخاب کنید. با توجه به این که کیف پول مقصد از چه شبکه ای استفاده می‌کند، می‌توانید شبکه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

تتر TRC20 بر روی بلاک چین ترون عرضه می شود و شروع آدرس آن با حرف T و دارای 34 کاراکتر است. تتر ERC20  بر روی بلاک چین اتریوم قرار دارد که آدرس آن با 0X آغاز می شود. تتر BEP20 روی شبکه بایننس اسمارت چین بوده و فرمت آدرس آن دقیقا شبیه آدرس ERC20 است و 42 کاراکتر دارد.

  • نمونه آدرس ERC20:

 0x1sbd69f35281cgba6ldy0d6f50effda597t81468

  • نمونه آدرس تتر BEP20:

0x2jbd65f25373cdba6lde0d6f50effda597c39275

  • نمونه آدرس تتر TRC20

TBJAh3D6eKJYNl6omzGM6NWpHZ9fBgP36E

تفاوت این سه شبکه در میزان کارمزد و سرعت انجام تراکنش ها است. شبکه ترون کمترین و شبکه اتریوم بیشترین کارمزد را دارد. تراکنش ها در شبکه های TRC20 و BEP20  سریع تر از ERC20  انجام می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شبکه ها و تفاوت آنها می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
تفاوت شبکه هایBEP2، BEP20 ERC20، TRC20 و OMNI چیست؟

 هنگام واریز و برداشت حتما شبکه مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید. مطمئن شوید از شبکه ای استفاده می کنید که کیف پول مقصد آن را پشتیبانی می کند، در غیر اینصورت ممکن است ارز خود را از دست بدهید.

برای تبدیل دلار و یورو پرفکت‌مانی به تدر طبق مراحل زیر عمل کنید:

پس از ورود به  سایت” exchanging.ir” روی  گزینه “تبدیل ارزهای دیجیتال”  کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

اکسچنجینگ
صفحه تبدیل ارزهای رمزنگاری در سایت اکسچنجینگ

بعد از کلیک روی “تبدیل ارزهای دیجیتال” صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

تبدیل ارز رمزنگاری
صفحه تبدیل سابت اکسچنجینگ

در قسمت “ارز موجود” پرفکت‌مانی (PM) را از فهرست کشویی انتخاب کنید (1). می‌توان دلار پرفکت‌مانی یا یورو پرفکت‌مانی را انتخاب کرد.

پس از انتخاب ” پرفکت‌مانی”، روش پرداخت پرفکت‌مانی (پرفکت‌مانی یا ووچر پرفکت‌مانی) را انتخاب کنید (2). در قسمت “تعداد موجود” مقدار پرفکت خود را وارد کنید (3) و در بخش ” ارز مورد نیاز” تدر را از فهرست کشویی انتخاب نمایید(4). 

با وارد کردن تعداد پرفکت‌مانی و انتخاب تدر، تعداد تدری که دریافت خواهید کرد به طور خودکار محاسبه و نشان داده خواهد شد.

سپس آدرس تدر را از کیف پول خود کپی کرده و در قسمت “آدرس کیف پول شما” جایگذاری کنید (5). در کادر آخر آدرس ایمیل خود را بنویسید (6) و اطلاعات را برای اطمینان بیشتر مجدد بررسی کنید. سپس روی “قوانین و شرایط” کلیک کنید و قبل از هر اقدام حتما این بخش را مطالعه نمایید. پس از انجام مراحل فوق، تیک ” قوانین و شرایط را مطالعه کردم و می‌پذیرم” را بزنید(7) و روی ” پیش نمایش” کلیک کنید (8).

تبدیل پرفکت مانی به تتر
تکمبل سفارش تبدیل پرفکت مانی به تدر

توجه: روش پرداخت به طور خودکار روی پرفکت‌مانی است. در صورت انتخاب ووچر پرفکت‌مانی باید شماره ووچر و کد ووچر را در قسمت‌های مربوطه درج کنید. شماره ووچر یک عدد 10 رقمی و کد ووچر یک عدد 16 رقمی است.

ووچر
انتخاب روش پرداخت با ووچر پرفکت مانی

بعد از کلیک روی ” پیش نمایش” صفحه زیر به شما نشان داده خواهد شد. اطلاعات این صفحه بدین شرح هستند: 1) مقدار ارزی  (پرفکت‌مانی)که شما می‌خواهید ارسال کنید. 2) ارز مقصد و شبکه ای که شما انتخاب کرده اید.( تتر ERC20) 3) مقدار تتری که شما دریافت خواهید کرد. 4) ایمیلی که شما ثبت کرده اید. 5) آدرس کیف پول تدر شما. حتما آدرس کیف پول خود را بررسی کنید تا از صحت آن مطمئن شوید. سپس کد امنیتی ارائه شده را در قسمت مربوطه (6) وارد کرده و روی ” تایید اطلاعات” (7)کلیک کنید.

اطلاعات سفارش
اطلاعات سفارش بعد از تایید اولیه

بعد از تایید اطلاعات سفارش، صفحه پرداخت زیر نشان داده خواهد شد. در صورت صحت اطلاعات روی “Make Payment” کلیک کنید. در غیر این صورت، روی گزینه “Cancel Payment” ضربه بزنید.

پرداخت پرفکت مانی
اطلاعات سفارش تبدیل پرفکت مانی به تدر

در صفحه جدید باز شده باید اطلاعات ورود به حساب پرفکت‌مانی خود را وارد کنید. پس از وارد کردن نام کاربری در قسمت “Member ID” ( 1)، رمز عبور در قسمت “Password” (2) و نوشتن کد امنیتی (3)، روی “Preview Payment” (4) کلیک کنید.

سفارش تبدیل
ورود اطلاعات لازم

سپس به صفحه زیر منتقل خواهید شد. در این صفحه می‌توانید اطلاعات پرداخت خود را مشاهده کنید. پس از بررسی و اطمینان از صحت آنها، روی “Confirm Paymant” کلیک کنید.

پرفکت مانی
تایید پرداخت

بعد از تکمیل پرداخت در سایت پرفکت‌مانی، به صفحه سفارش خودتان در سایت اکسچنجینگ منتقل می‌شوید که وضعیت پرداخت شما را موفقیت آمیز نشان می‌دهد و با توجه به این که تبدیل پرفکت‌مانی به تدر اتوماتیک است، طی چند لحظه تدر به کیف پول شما واریز شده و مشخصات واریز مطابق شکل زیر برای شما ارسال خواهد شد.

تبدیل تتر به پرفکت‌مانی

به صفحه تبدیل ارزهای دیجیتال بروید و در قسمت “ارز موجود” تتر را از فهرست کشویی انتخاب کنید (1). در قسمت “تعداد موجود” مقدار تتری را که می‌خواهید تبدیل کنید، درج نمایید. توجه داشته باشید که نوع شبکه را در این قسمت نیز باید به درستی انتخاب کنید. لازم است شبکه ای را انتخاب کنید که کیف پول شما از آن پشتیبانی می کند(2). تعداد پرفکت‌مانی که دریافت خواهید کرد، به طور خودکار محاسبه شده و در قسمت “تعداد دریافتی” نشان داده می‌شود(3).

 در قسمت “ارز مورد نیاز”، از منوی کشویی پرفکت‌مانی را انتخاب کنید (4). سپس روش دریافت پرفکت‌مانی را انتخاب کرده (5) و آدرس پرفکت‌مانی خود را  در قسمت “آدرس کیف پول شما (PM Address)” درج کنید (6). آدرس ایمیل خود را در قسمت “ایمیل شما” بنویسید (7). پس از طی این مراحل، تیک ” قوانین و شرایط را مطالعه کردم و می‌پذیرم” را بزنید (8) و روی “پیش نمایش” ضربه بزنید (9).

تبدیل تتر به پرفکت‌مانی
سفارش تبدیل تدر به پرفکت مانی

در صفحه جدید می‌توانید اطلاعات تبدیل خود را مشاهده کنید. پس از بررسی و اطمینان از صحت آنها، کد امنیتی را وارد کرده و روی “تایید اطلاعات” کلیک کنید.

بررسی سفارش
اطلاعات سفارش

اگر سفارش شما پذیرفته شود، صفحه زیر نمایش داده خواهد شد. اطلاعات سفارش خود را دوباره بررسی کرده و در صورت اطمینان از صحت آنها پرداخت خود را انجام دهید. شما باید حداکثر طی مدت 15 دقیقه تعداد تتر مورد نظر را به آدرس اعلام شده ارسال کنید. در غیر این صورت سفارش شما لغو خواهد شد و باید سفارش دیگری ثبت کنید.

ارسال تدر
ارسال تتر به آدرس اعلام شده از اکسچنجسنگ

پس از ارسال تتر باید منتظر تایید باشید. زمان تایید به ترافیک و سرعت شبکه ارز و همچنین کارمزد پرداختی شما برای تراکنش بستگی دارد. پس از تایید پرداخت، سفارش تبدیل شما به صورت خودکار و بلافاصله در سایت پردازش می‌شود.

اگر سوالی برای شما پیش آمد، می‌توانید از طریق گزینه “ارسال تیکت” پیام خود را برای پشتیبان سایت اکسچنجینگ ارسال نمایید. تیم پشتیبانی سایت اکسچنجینگ به صورت 24 ساعته به تیکت‌های ارسالی پاسخ می‌دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.