در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

احتمال افزایش قیمت اتریوم به سطح 250 دلار یا بیشتر

0 892

با وجود علائم آشکار ضعف ناشی از کاهش اخیر اتریوم به زیر منطقه 200 دلار، این ارز موقعیت ایده آلی برای افزایش قیمت در روزها و هفته های آتی دارد.

تحلیلگران اکنون خاطرنشان می کنند تا زمانی که قیمت اتریوم در بالای سطح 185 دلار نگه داشته شود، ساختار بازار آن مورد علاقه خریداران خواهد بود و ادامه دفاع از این سطح حمایت می تواند برای شروع روند صعودی بعدی این ارز کافی باشد. یکی از تحلیلگران بیان کرد که این روند صعودی می تواند منجر به افزایش قیمت تا سطح 290 دلار شود.

به خاطر داشته باشید که در روند کلان اتریوم، میانگین متحرک های این ارز هنوز هم بیانگر روند نزولی هستند و خریداران باید به اندازه کافی قوی باشند تا بتوانند این میانگین متحرک ها را به نفع خود تغییر دهند.

نوسان قیمت اتریوم در حدود سطح 200 دلار بعد از فروش ارزان و یکجا

در حال حاضر، اتریوم در حدود سطح 202 دلار معامله می شود و این یک افزایش قابل توجه از پایین ترین سطح روزانه 197 دلار در روز گذشته است. با این حال خریداران توانستند از این فشار فروش استفاده کنند و متعاقبا قیمت را به بالای 200 دلار برگردانند.

اکنون، قیمت اتریوم بسیار پایین تر از سقف 230 دلاری چند هفته پیش خود است. کاهش از این سقف، روند نزولی شدید این ارز در برابر جفت معاملاتی بیت کوین را به همراه داشت. ضعف این ارز در برابر بیت کوین باعث عقب ماندن از جفت معاملاتی دلار و همچنین آشکار شدن علائمی از ضعیف بودن میانگین متحرک ها شد.

اخیرا یکی از معامله گران نمودار زیر را به اشتراک گذاشت ودر توییت اخیر خود توضیح داد که به دلیل ضعیف بودن میانگین متحرک های اتریوم، مطرح کردن هرگونه استدلال کلان صعودی برای این ارز دشوار است.

نمودار روزانه قیمت اتریوم
نمودار روزانه قیمت اتریوم

صعودی بودن روند قیمت اتریوم با وجود ضعف های آشکار 

یکی دیگر از تحلیلگران اخیرا بیان کرد که معتقدم اتریوم موقعیت ایده عالی برای افزایش بیشتر قیمت دارد، به شرطی که قیمت آن در بالای سطح 185 دلار نگه داشته شود. او اظهار داشت که دفاع مداوم از این سطح منجر به افزایش قیمت به سطح 250 دلار یا حتی 290 دلار خواهد شد:

اتریوم: به روند صعودی آن اعتقاد دارم. اتریوم روند صعودی خود را به سمت سطح های ماه فوریه یا مارس آغاز خواهد کرد، اگر قیمت در بالای سطح 185 دلار(و حتی 168 تا 173 دلار) باقی بماند. هدف ها در این روند صعودی سطح 250 دلار یا 285 تا 290 دلار خواهند بود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

این تحلیلگر در ادامه افزود تا زمانی که میانگین متحرک های 100 و 200 روزه در نمودار روزانه سطح حمایت باقی بمانند، می توان انتظار ادامه روند صعودی قیمت اتریوم را داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.