در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش کارمزد تراکنش ها در شبکه اتریوم

0 1,474

کارمزد تراکنش ها برای فعال ترین بلاک چین، بار دیگر افزایش یافته اند. طبق داده های YCharts، کارمزد شبکه اتریوم از روز یکشنبه به طور متوسط به 10.20 دلار در هر تراکنش رسیده است. کارمزدهای این شبکه تنها در دو نوبت در سال 2020 افزایش یافتند: کارمزدها در اوایل ماه سپتامبر برای مدت کوتاهی 12.54 دلار بودند و در اواسط همین ماه دوباره به 11.69 دلار رسیدند.

کارمزد تراکنش های شبکه اتریوم در سال گذشته هر چند وقت یک بار افزایش می یافتند و دلیل آن تا حدودی رونق بخش امور مالی غیرمتمرکز (یا دیفای) بود که از این بلاک چین برای فعالیت های مختلف وام دهی و استیکینگ استفاده می کرد. در بعضی مواقع کارمزدهای بالا، مشارکت در فعالیت های دیفای را برای مشارکت کنندگان مشکل می کرد.

لارک دیویس روز دوشنبه در توییتی نوشت:

کارمزدهای اتریوم دوباره افزایش یافتند و اساسا دیفای را غیرقابل استفاده می کنند.

تحمل ترافیک شبکه سال هاست که مشکل ساز شده است. هنگامی که یک بازی بلاک چین به نام “CryptoKitties ” محبوبیت بیشتری پیدا کرد، معامله گران در بالاترین سطح روند صعودی بزرگ اخیر با تاخیر در انجام تراکنش ها و افزایش کارمزدها مواجه شدند.

اتریوم اخیرا ارتقا شبکه خود را به نام اتریوم 2.0 آغاز کرده و در حال انتقال از الگوریتم اثبات کار به اثبات سهام است. انتظار می رود که این ارتقا مقیاس پذیری بیشتری را برای اتریوم در پی داشته باشد، اگرچه اجرای این فرایند احتمالا سال ها طول خواهد کشید.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.