در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ظهور توکن هایی با مضمون سگ و رشد چشمگیر قیمت آنها

0 1,048

معامله گران ارز رمزنگاری برای سودآوری به سمت آلت کوین ها تغییر مسیر دادند، چون تعدادی از توکن های میم همراه با برخی از پروژه های معتبر به لحاظ درصدی افزایش دو رقمی داشتند. این در حالی است که قیمت بیت کوین به آرامی به سطح 57000 دلار رسید.

بیشتر بحث ها در بخش ارز رمزنگاری و رسانه های اجتماعی پیرامون ظهور توکن هایی با مضمون سگ هستند که از روند صعودی فوق العاده دوج کوین الهام گرفته اند. افزایش بیش از 20000 درصدی این ارز بسیاری از سرمایه گذاران را در سراسر جهان شوکه کرده است. با توجه به این که دوج کوین در ابتدا برای شوخی و سرگرمی ساخته شده بود، بسیاری از حداکثرگرایان بیت کوین و معامله گران بازار سهام مات و مبهوت این عملکرد عالی شدند.

در حالی که دوج کوین پس از رسیدن به اوج 0.74 دلار در تاریخ 8 مه، اصلاح قیمت 40 درصدی را تجربه کرد و در حال حاضر، روند صعودی آن ضعیف شده است، سایر توکن های با مضمون سگ رشد قابل توجهی داشته اند.

آلت کوین
نمودار 4 ساعته قیمت شیبا اینو و دوج لون مارس

افزایش قیمت برخی آلت کوین ها

توکن Australian Safe Shepherd با اختصار ASS در 24 ساعت گذشته بیش از 400 درصد افزایش داشت و قیمت توکن دوج لون مارس نیز 170 درصد افزایش یافت.

اتریوم همچنان سطح 4000 دلار را حفظ کرده، چون گاوها در برابر هر حرکت نزولی از این منطقه دفاع می کنند. بعد از این که  Block.one اعلام کرد که بودجه 10 میلیارد دلاری برای تاسیس صرافی ارز رمزنگاری مبتنی بر اییاس به نام بولیش گلوبال (Bullish Global) را تامین می کند، قیمت این ارز بیش از 40 درصد افزایش یافت.

قیمت یرن فایننس با افزایش 35 درصدی به رکورد جدید 82293 دلار رسید. قیمت توکن ریف (REEF) نیز با رشد 20 درصدی به سقف روزانه 0.0508 دلار افزایش یافت.

در حال حاضر، ارزش کل بازار ارز رمزنگاری حدود 2.5 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین و اتریوم به ترتیب 42.2 و 19.7 درصد است.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.