در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پامپ قیمت برخی توکن های مرتبط با ملکه الیزابت پس از خبر درگذشت وی

0 886

افراد فرصت طلب پس از درگذشت ملکه الیزابت دوم، وقت را هدر ندادند و بیش از 40 میم کوین جدید و صدها توکن NFT مرتبط با کوئین (Queen) را وارد بازار ارز رمزنگاری کردند.
نکاتی که قبل از سرمایه گذاری باید در مورد میم کوین ها بدانید
چگونه یک توکن NFT بسازیم؟

توکن های جدیدی که در صرافی های غیرمتمرکز در شبکه های بی ان بی اسمارت چین و اتریوم راه اندازی شده اند، شامل کوئین الیزابت اینو (Queen Elizabeth Inu)، سیو د کوئین (Save the Queen)، کوئین (Queen)، کوئین دوج (QueenDoge)، لندن بریج ایز داون (London Bridge is Down) و ریپ کوئین الیزابت (Rip Queen Elizabeth) هستند.

پامپ قیمت برخی توکن های مرتبط با ملکه الیزابت

براساس داده های وب سایت “Dex Screener“، توکن کوئین الیزابت اینو در پنکیک سواپ ( یک صرافی غیر متمرکز در شبکه BSC) از زمان انتشار بیشترین افزایش را داشته و با پامپ چشمگیر 28506 درصد به اوج 0.00008 رسیده است.
پنکیک سواپ چیست؟ چگونه می توان در این صرافی ترید کرد

ملکه الیزابت
نمودار قیمت کوئین الیزابت اینو

اما حجم معاملات 24 ساعته آن 391000 دلار بود، که کمتر از  توکن الیزابت بود. حجم توکن الیزابت در کم تر از 12 ساعت به 2.7 میلیون دلار رسید. این توکن همچنین با رشد انفجاری 8442 درصدی به سطح 0.059931 دلار  افزایش یافته است.

لازم به ذکر است که توکن های کوئین الیزابت اینو و الیزابت به ترتیب 17000 و 204000 دلار داشته اند که این نشان دهنده فقدان پشتوانه قوی برای این توکن ها و احتمال پامپ و دامپ آنها در کوتاه مدت است . این توکن ها مانند توکن اسکوئید گیم (Squid Games) هستند که در اکتبر 2021 به طور ناگهانی قیمت آن افزایش یافت و سپس به شدت سقوط کرد.

در همین حال،انجمن r/Buttcoin به اظهار نظر درباره این موضوع پرداخت و یکی از کاربران با نام “woliphirl” به شوخی گفت که احساس صعودی می کند، چون بریتانیا در هفته های آینده توکن بزرگداشت ملکه الیزابت دوم را به عنوان پول ملی خود به کار خواهد گرفت.

این در پاسخ به یک عکس از پستی در انجمن  r/cryptocurrency بود که نوشته بود ایجاد 30 توکن جدید بعد از فوت ملکه الیزابت دوم برای بازار ارز رمزنگاری نگران کننده است.

مجموعه NFT مرتبط با ملکه الیزابت

در پلتفرم NFT اوپن سی (OpenSea)، پروژه ریپ الیزابت کوئین نیز پس از چند ساعت از درگذشت ملکه الیزابت، شاهد جهش قابل توجهی بود.

در این مجموعه 520 ان اف تی وجود دارد که تصاویر هنری ملکه را در رنگ های مختلف نشان می دهد. به نظر می رسد که کلکسیونرها هنوز علاقه چندانی به این پروژه نشان نداده اند، چون حجم فروش آن فقط 0.06 اتریوم (تقریبا 101 دلار) بود.

مقدار NFT موجود در این مجموعه نشان می دهد که خالق پروژه منتظر زمان مناسبی برای راه اندازی آن بوده است.

الیزابت
مجموعه NFT مرتبط با الیزابت

ملکه الیزابت دوم در 8 سپتامبر 2022 در سن 96 سالگی درگذشت. وی 70 سال و 214 روز بر انگلستان سلطنت کرد که طولانی ترین دوره سلطنتی در جهان بود. اکثر شهروندان انگلیس از الیزابت حمایت می کردند و در دوره هایی از سلطنتش، نرخ تایید سلطنت او در حدود 90 درصد بوده است.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.