در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بیت کوین و سولانا شاهد ورود 716 میلیون دلاری،آیا صعود بیت کوین قریب الوقوع است؟

0 169

گزارش های اخیر نشان داده که بیت کوین و سولانا شاهد ورودی ۷۱۶ میلیون دلاری هستند که باعث گمانه زنی ها در مورد افزایش قریب الوقوع قیمت بیت کوین شد.

  • بیت کوین و سولانا ورودی عظیم ۷۱۶ میلیون دلاری را به خود جذب کردند که به افزایش بالقوه بازار اشاره دارد.
  • بیت کوین با 703 میلیون دلار ورودی غالب است که 99 درصد از کل دارایی های دیجیتال را تشکیل می دهد.
  • سولانا با ورود 13 میلیون دلاری، با وجود نوسانات بازار، از اتریوم و آوالانچ پیشی گرفته است.

بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

سولانا چیست؟ آنچه باید درباره این شبکه و توکن SOL بدانید

در آخرین گزارش هفتگی جریان صندوق دارایی دیجیتال توسط کوین شیرز (CoinShares) نشان داده شده است، در یک چرخش بازار ارزهای دیجیتال شاهد هجوم قابل توجهی از سرمایه است.

بیت کوین و سولانا، دو بازیگر اصلی در عرصه کریپتو، در خط مقدم این افزایش قرار دارند و مجموعاً 716 میلیون دلار ورودی را تجربه می کنند.

نکته قابل توجه، با ادامه تکامل چشم انداز کریپتو، سرمایه گذاران اکنون در حال حدس و گمان هستند که آیا این افزایش جریان ورودی بیت کوین و سولانا را به یک رالی بزرگ سوق می دهد و پویایی بازار را تغییر می دهد؟

بیت کوین و سولانا بر جریان ورودی هفتگی غالب هستند

بیت کوین توجه را به خود جلب کرد و در هفته گذشته 703 میلیون دلار جریان ورودی را به خود جلب کرد که 99 درصد از کل وجوه ورودی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را تشکیل می دهد. این افزایش در زمانی اتفاق می‌افتد که استراتژی‌های بیت‌کوین فروش شاهد خروجی جزئی 5.3 میلیون دلاری بودند که همزمان با یک معکوس قابل‌توجه در شتاب منفی قیمت‌ها بود.

نکته قابل توجه، تسلط بیت کوین در این هجوم، بر جذابیت پایدار آن در بین سرمایه گذاران تاکید می کند و موقعیت آن را به عنوان یک ارز دیجیتال پرچمدار مستحکم می کند.

از سوی دیگر، سولانا، پلتفرم بلاک چین که به دلیل تراکنش‌های پرسرعت و قابلیت‌های قرارداد هوشمند شناخته می‌شود، با ورودی قابل توجه 13 میلیون دلار به عنوان یک بازیگر برجسته ظاهر شد. این افزایش از دیگر بازیکنان برجسته مانند اتریوم و آوالانچ پیشی گرفت که به ترتیب 6.4 میلیون دلار و 1.3 میلیون دلار خروجی را تجربه کردند.

در همین حال، انعطاف‌پذیری و جذابیت سولانا برای سرمایه‌گذاران در مواجهه با نوسانات بازار، آن را به عنوان یک ارز دیجیتال برای بررسی دقیق در هفته‌های آینده قرار می‌دهد.

ایالات متحده بر جریان های ورودی تسلط دارد، ETF ها باعث افزایش سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می شوند

از نظر منطقه ای، ایالات متحده همچنان به ایفای نقش محوری در افزایش سرمایه گذاری در حوزه کریپتو ادامه می دهد و در هفته گذشته 721 میلیون دلار در جریان ورود به ارز نقش داشته است.

معرفی صندوق‌های قابل معامله جدید در بورس (ETF) یک محرک کلیدی بوده است، به طوری که در این صندوق‌ها به طور میانگین 1.9 میلیارد دلار در چهار هفته گذشته وارد شده‌اند که در مجموع 7.7 میلیارد دلار از زمان عرضه در 11 ژانویه جمع‌آوری شده‌اند.

در حالی که جریان خروجی از ناشران فعلی بالغ بر 6 میلیارد دلار بوده است، داده های اخیر حاکی از کاهش قابل توجه حرکت این خروجی ها است که نشان دهنده تغییر احتمالی در تمایل سرمایه گذاران است.

به طور قابل توجهی، افزایش سرمایه گذاری در حوزه کریپتو، به ویژه در بیت کوین و سولانا، انتظار را برای افزایش بازار گسترده تر افزایش می دهد. سرمایه‌گذاران اکنون به دقت این تحولات را زیر نظر دارند و مشتاق سرمایه‌گذاری بر پویایی در حال تحول چشم‌انداز ارزهای دیجیتال هستند.

با این حال، قیمت بیت کوین تا زمان نوشتن 0.60 درصد افزایش یافت و به 43224.35 دلار رسید، در حالی که حجم معاملات آن با 14.63 درصد افزایش به 15.29 میلیارد دلار رسید. نکته قابل توجه این است که کریپتو پرچمدار هفته ای حدود 3 درصد رشد داشته است در حالی که در 30 روز گذشته شاهد افت حدود 2 درصدی بوده است.

منبع coingape

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.