در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کاهش بیت کوین به 15500 دلار در صورت شکست میانگین متحرک

0 785

اگر تاریخ تکرار شود، بیت کوین احتمالا به سطوحی بر خواهد گشت که از قبل از بازار صعودی سال 2020  تاکنون مشاهده نشده اند. این تحلیل که در 24 مه منتشر شد، واکنش بیت کوین را  نسبت به میانگین متحرک 200 هفته ای بررسی می کند.

کف احتمالی بین 15500 تا 19000 دلار

Rekt Capital در توییتی توضیح داد که اگر بیت کوین میانگین متحرک 200 هفته ای را تست مجدد کند، چه واکنشی به آن نشان خواهد داد. این میانگین متحرک یک حمایت قوی در طول تاریخ بیت کوین بوده که دائما در حال افزایش است و هرگز به طور قطعی شکسته نشده است.

داده های کوین تلگراف مارکتس پرو و تریدینگ ویو نشان می دهند که این میانگین متحرک در حال حاضر در حدود سطح 22000 دلار است. Rekt Capital خاطر نشان کرد که در گذشته فتیله شمع هفتگی بیت کوین به زیر میانگین متحرک 200 هفته ای رسیده، ولی قیمت پس از مدت کوتاهی دوباره به بالای آن برگشته و اجازه نداده  این حمایت قوی به مقاومت تبدیل شود.

با این حال، فتیله های بیت‌کوین در زیر میانگین متحرک 200 هفته ای کاهش بین 14 تا 28 درصد قیمت را نشان می دهند. اگر این اتفاق در شرایط فعلی رخ دهد ، قیمت بیت کوین احتمالا به سطح 19000 یا  15500 دلار خواهد رسید.

بیت کوین
نمودار هفتگی بیت‌کوین

توجه به زیر سطح 23000 دلار

بیشتر تحلیلگران بازار اقدام فعلی بیت کوین را با سقوط مارس 2020 به خاطر شیوع کروناویروس مقایسه کرده اند. گذشته از این، Rekt Capital کاهش های قبلی بیت‌کوین از اوج خود و “صلیب مرگ” این ماه را بررسی نمود و هدف بعدی قیمت را  22700 دلار تعیین کرد که تقریبا نزدیک به میانگین متحرک 200 هفته ای است.

قیمت بیت کوین
نمودار هفتگی قیمت بیت‌کوین

وی افزود که بیت‌کوین به آرامی به میانگین متحرک 200 هفته ای نزدیک می شود. در گذشته، این میانگین متحرک فرصت های خارق العاده ای با سودهای (ROI) عظیم (دایره های سبز) برای سرمایه گذاران بلند مدت بوجود آورده است. اگر بیت‌کوین به این حمایت قوی برسد، عاقلانه است که آن را زیر نظر داشته باشیم.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.