در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بایننس از به روزرسانی و هاردفورک کاردانو پشتیبانی می‌کند؛ توقف تراکنش‌ها در بایننس

0 524

کاردانو طبق برنامه، قابلیت قراردادهای هوشمند را در تاریخ 12 سپتامبر راه‌اندازی می‌کند. صرافی بزرگ بایننس پیش از آغاز هاردفورک کاردانو، اقداماتی انجام داده تا از هماهنگی بین پلتفرم خود با این به‌روزرسانی مطمئن شود. بایننس این اعلامیه را در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است.

به‌روزرسانی شبکه و هاردفورک آلونزو قرار است در طول ایپوک 290 یا 12 سپتامبر در حدود ساعت 21:44 به وقت جهانی (02:14 بامداد روز دوشنبه به وقت ایران) انجام شود.

در این اطلاعیه ذکر شده که به‌روزرسانی شبکه و هاردفورک آن منجر به ایجاد توکن‌های جدید نمی‌شود و همچنین تاثیری بر معاملات ارز کاردانو در این پلتفرم نخواهد گذاشت. البته، تا زمانی که هاردفورک و به‌روزرسانی درست کار نکنند، واریزی‌ها و برداشت‌های کاردانو در این صرافی متوقف خواهند بود. بایننس همچنین به دارندگان کاردانو در این صرافی توصیه کرد که تا قبل از متوقف شدن، زمان کافی برای واریزی‌های خود اختصاص بدهند. این صرافی ارز رمزنگاری تمام الزامات فنی مرتبط با این به‌روزرسانی را تامین می‌کند.

بایننس واریزی‌ها و برداشت‌های کاردانو را درست 30 دقیقه قبل از شروع به‌روزرسانی و هاردفورک متوقف می‌کند. تا زمانی که این صرافی از درست کار کردن این هاردفورک و امنیت انجام تراکنش‌ها مطمئن نشود، اجازه واریز و برداشت این ارز را به کاربران نخواهد داد.

تاثیر به‌روزرسانی کاردانو بر شبکه

اخبار مثبت زیادی در مورد راه‌اندازی قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو وجود دارند. یکی از این موارد قابلیت ایجاد اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (DApps) توسط توسعه‌دهندگان در این شبکه است که در نتیجه آن ابزارهایی مانند پروتکل‌های دیفای و صرافی‌های غیرمتمرکز مجوز فعالیت می‌گیرند.

با توجه به این که شبکه  اتریوم (پلتفرم پیشرو قراردادهای هوشمند) به خاطر استفاده بیش از حد تحت فشار قرار گرفته، ضروری است که سایر رقبا پا به عرصه بگذارند. به روزرسانی و هاردفورک آلونزو بنفش ( Alonzo Purple)، کاردانو را در زمینه سرویس‌های دیفای مانند وام‌دهی، استیکینگ، کشت سود (ییلد فارمینگ) و همچنین ایجاد توکن در این پلتفرم و ضرب توکن‌های NFT، در موقعیت رقابت با اتریوم قرار می‌دهد.

قیمت کاردانو

پس از سقوط سریع بازار ارز رمزنگاری در 7 سپتامبر، قیمت کاردانو همچنان در روند نزولی قرار دارد. با وجود نزدیک شدن به زمان به‌روزرسانی شبکه و راه‌اندازی قراردادهای هوشمند، این ارز رمزنگاری در سه روز گذشته عملکرد خوبی نداشته است.

کاردانو
نمودار روزانه قیمت کاردانو – تریدینگ‌ویو

علی رغم این که کاردانو در روز جمعه تلاش کرد تا سطح حمایت 2.5 دلار را حفظ کند، قیمت به زیر این سطح شکسته شد. در زمان انتشار این مطلب، این ارز در منطقه 2.4 دلار معامله می‌شد. 

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.