در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

حذف تعدادی از ارزهای ناکارآمد در بایننس

0 890

صرافی بایننس برخی دیگر از ارزهای  کم کارآمد را برای ساده تر کردن پلتفرم معاملاتی ارز رمزنگاری خود، حذف می کند.

بایننس جفت ارزهای غیرفعال در بازار را حذف می کند.

صرافی بایننس از پایان دادن به معاملات برخی از  جفت ارزهای رمزنگاری خبر داد. این دارایی ها که با نقدینگی پایین معامله می شوند، مختومه خواهند شد، چون ریسک بالایی دارند. این صرافی در گذشته با مشکلات بازارهای نامعلوم ( غیر قابل تبدیل به پول) مواجه بوده که باعث ناهنجاری در معاملات شده است. نبولاس توکن، گوچین، ویاکوین و سونام از جمله ارزهایی هستند که از لیست بایننس حذف خواهند شد.

یک هکر از طریق ویاکوین توانست کنترل API های ( رابط های برنامه نویسی نرم افزار) کاربر را به دست بگیرد و پیشنهادات غیرعادی برای قیمت های این ارز ارائه کند و در نتیجه باعث یک سری حملات به صرافی بایننس شد. در گذشته، این صرافی، ارزهای پرخطر و یا ارزهای غیر تبدیل به پول را از فهرست حذف کرده بود. یکی از ارزهای حذف شده قبلی که زیاد هم مهم نبود، بایت کوین است که قیمت آن در بازار دچار نوسانات زیادی شد.

صرافی بایننس معمولا ارزهای غیر فعال و ناشناخته بازار را حذف می کند و بازار را برای ارزهای محبوب و پرطرفدار گسترش می دهد. جفت ارزهای حذف شده از 28 فوریه سال جاری دیگر معامله نمی شوند. این ارزها همچنان با جفت های دیگر معامله شده و کیف پول ها برای سپرده ها و برداشت ها باز هستند.

 روند نزولی آلت کوین ها به شدت بر این ارزهای حذف شده تاثیر گذاشت. در حال حاضر، قیمت گو چین 0.01 دلار است، در حالی که قیمت آن نسبت به روند صعودی پایان سال 2017 میلادی 7 سنت کاهش یافته.  نبولاس به بالای سطح 12 دلار رسید، اما اکنون با قیمت 0.42 دلار معامله می شود. قیمت سونام در اوج روند صعودی تا سطح 0.57 دلار افزایش یافت و اکنون قیمت آن کمی بیشتر از یک پنی است. قیمت ویاکوین در اوج خود به بالای سطح 6 دلار رسید ، اما در حال حاضر به سطح 0.18 سقوط کرده است.

جفت های ترکیبی ممکن است ارزهای های مشتق جدید را اضافه کنند

در گذشته بایننس اصلی ترین صرافی برای افزایش قیمت ها چندین آلتکوین بوده است. خط مشی فهرست نویسی این امکان را می دهد تا ارزها را بر اساس کارمزد فهرست بندی کرد. اما برخی پروژه ها این کار را طبق نظرسنجی اجتماعی انجام می دهند و یا صرفا منتظر تصمیم بایننس می مانند. با این حال، این صرافی تصمیمی برای جمع آوری بازارهای خود ندارد.

این رویکرد جدید در معاملات  نیازی به پشتیبانی از کیف پول ها نخواهد داشت ، در حالی که به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که فقط یک ارز اصلی(معمولا  ارز پایدار) در اختیار داشته باشند. بر خلاف بازار نقدی، جفت های ترکیبی ممکن است بدون در اختیار داشتن ارز یا نگهداری آن در کیف پول صرافی،  قیمت برخی از ارزها یا توکن ها را افزایش دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.