در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سرویس جدید استخر بایننس برای استخراج خودکار سودآورترین ارزها

0 938

بایننس یک سیستم جدید دارد که به استخراج کنندگان کمک می کند تا به طور خودکار سودآورترین ارزها را استخراج کنند. 

بایننس اندکی پس از راه اندازی استخر استخراج ارز رمزنگاری خود، در حال اضافه کردن سرویس های تخصصی به آن است تا استخراج کنندگان بتوانند پول بیشتری بدست بیاورند. در اوایل ماه جاری، استخر استخراج بایننس، سرویس جدیدی با عنوان ” اسمارت پول (Smart Pool)” را راه اندازی کرد. این ویژگی به استخراج کنندگان اجازه می دهد تا نرخ هش را برای استخراج سه تا از سودآورترین ارزهای مبتنی بر الگوریتم  SHA- 256 ( بیت کوین، بیت کوین کش یا بیت کوین اس وی ) به طور خودکار تغییر دهند.

لیزا هی، رئیس بایننس پول، توضیح داد که اسمارت پول با استفاده از همان الگوریتم، سختی موجود در زنجیره های مختلف را تشخیص می دهد و این به کاربران کمک می کند تا قدرت محاسباتی خود را به زنجیره هایی با سختی پایین تر و پاداش بیشتر منتقل کنند.

بایننس مبلغ نهایی را به استخراج کنندگان بیت کوین می پردازد، صرف نظر از این که آنها کدام ارز را استخراج کرده اند. لیزا اظهار داشت که این ویژگی می تواند درآمد را برای افرادی که از آن استفاده می کنند به طور متوسط 1 درصد افزایش دهد.

مطابق با وعده تامین حداکثر درآمد برای استخراج کنندگان، اسمارت پول از پوشش ریسک واقعی استفاده می کند تا مطمئن شود که درآمدهای حاصل از این سرویس کمتر از درآمدهای حاصل از گزینه استاندارد آن به نام  FPPS ( پرداخت کامل در هر سهم ) نخواهد بود.

در مواردی که درآمد حاصله از این طریق پایین تر از  FPPS باشد، این صرافی متعهد به پرداخت مابه التفاوت آن به کاربران شده است. سرویس اسمارت پول را می توان با یک کلیک در رابط معمولی این استخر استخراج فعال کرد. استخراج کنندگان مجبور به تغییر شناسه کاربری یا نشانی اینترنتی طبقه بندی استخراج خود نیستند.

رقابت استخر استخراج

اگرچه بعد از راه اندازی استخر استخراج بایننس نگرانی هایی درباره تاثیرات بالقوه متمرکز سازی وجود داشت، اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که تاثیر بسزایی بر شبکه بیت کوین داشته باشد.

بایننس پول در هفته گذشته بلاک های بیت کوین اس وی بیشتری نسبت به سایر استخر های موجود در بازار تولید کرد. البته صرافی بایننس این ارز را از فهرست خود حذف کرده است. 

اکنون هوبی بزرگترین استخر استخراج در شبکه بیت کوین اس وی است. در حال حاضر، این استخر  21.53 درصد و بایننس پول 11.11 درصد از بلاک های بیت کوین اس وی را تولید می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.