در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بایننس استخر استخراج بیت کوین خود را راه اندازی می کند

0 561

صرافی بایننس در نظر دارد تا اولین استخر استخراج بیت کوین خود را راه اندازی کند. خبرگزاری ارز رمزنگاری کوین لایف در روسیه این خبر را در روز سه شنبه منتشر کرد و بعد از آن توسط سه منبع در حوزه استخرهای استخراج تایید شد. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، روز چهارشنبه در مورد این استخر نیز توییت کرد.

در گزارش کوین لایف آمده، این صرافی قبلا تعدادی از متخصصان را استخدام کرده که برخی از آنها  کارمندان سابق شرکت بیت مین هستند. این استخر قرار است در سه ماهه دوم سال 2020 راه اندازی شود.

یاخون خابیلوف، رئیس استخر استخراج سیگماپول، گفت:

صرافی بایننس به مشتریان بالقوه‌ خود در ازای معرفی استخراج‌کنندگان جدید پاداش‌های “سخاوتمندانه ای”می‌دهد و این صرافی تلاش می کند تا  نظر استخراج کنندگان در چین را برای ارتقا این سرویس جدید در آینده، جلب کند.

این اقدام صرافی بایننس پس از آن صورت گرفت که صرافی های پیشگام اوکی اکس و هوبی استخرهای استخراج خود را به ترتیب در اوت و سپتامبر سال 2019 میلادی راه اندازی کردند. اکنون طبق گزارش Blockchain.com، استخرهای هر دو صرافی  در بین 10 استخر برتر قرار دارند و بیشترین بلاک ها را در بلاک چین بیت کوین تولید می کنند.

به نظر آلخاندرو د لا توره، معاون رئیس استخرپولینگ (دومین و محبوب ترین استخر استخراج حال حاضر)، انگیزه اصلی صرافی ها برای راه اندازی استخر استخراج” نقدینگی” است. وی گفت:

استخراج ارزانترین راه برای افزودن نقدینگی به صرافی ها است.

ایگور رونتز، مدیرعامل مزرعه استخراج بیت ریور در روسیه، اعتقاد دارد که راه اندازی استخر استخراج، گامی منطقی برای یک صرافی ارز رمزنگاری است:

صرافی ها و استخرهای استخراج هر دو مبتنی بر نرم افزار هستند، بنابراین به متخصصان حرفه ای اضافی نیاز ندارد. پایگاه مشتری تا حد زیادی با هم همپوشانی دارد. بسیاری از کاربران استخر استخراج، مشتری صرافی ها نیز هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.