در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پیشنهاد بیبی دوج کوین برای سوزاندن 100 کوادریلیون توکن در شبکه اتریوم

0 864

به نظر می رسد که بیبی دوج کوین راه حلی برای افزایش امنیت و یکپارچگی پلتفرم خود ارائه کره است. طبق یک پست نظرسنجی بیبی دوج که در حساب رسمی توییتر آن منتشر شده، این پلتفرم پیشنهاد سوزاندن 100 کوادریلیون توکن BabyDoge در پروتکل اتریوم را به رای گذاشته است.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

با این حال، مقداری از توکن ها برا تسهیل پل زدن به اتریوم رزرو می شوند، زیرا این برای تیم بیبی دوج از اهمیت بالایی برخوردار است. در نهایت، اعتقاد بر این است که این استراتژی باعث می شود کارمزد تراکنش ها در این شبکه به 0 % کاهش یابد.

بیبی دوج کوین
اخبار هیجان انگیز:پیشنهادی برای افزایش امنیت با سوزاندن 100 کوادریلیون توکن در شبکه اتریوم و کاهش کارمزد به 0%.

ما به نگرانی های شما گوش داده ایم و راه حل جدیدی برای افزایش امنیت و یکپارچگی پروژه خود ارائه کرده ایم. از آنجایی که 100 کوادریلیون توکن از زمان راه اندازی در اتریوم بلااستفاده باقی مانده است، برای کاهش خطر سوء استفاده احتمالی مرتبط با آنها، این توکن سوزی به یادماندنی را پیشنهاد می کنیم. این توکن سوزی بخش قابل توجهی از توکن های موجود در شبکه اتریوم را حذف می کند و ثبات و ایمنی طولانی مدت شبکه بیبی دوج را تضمین خواهد کرد.

توکن سوزی امری رایج در بین میم کوین ها بوده و شیبا اینو تاکنون میلیون ها توکن خود را سوزانده و برای همیشه از چرخه گردش حذف کرده است.
شیبا اینو چیست و چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟

بیبی دوج علاقه مند به ارائه خدمات یکپارچه و مقرون به صرف به جامعه خود است. از این رو باید پلتفرم خود را تقویت کند و امنیت آن را افزایش دهد. علاوه بر این، کاربران می توانند به تراکنش های ارزان قیمت در این شبکه دسترسی داشته باشند.

بیبی دوج کوین برای پیشنهاد رسمی به دائو (DAO) آماده می شود

تا زمان انتشار این مطلب، 22189 نفر به این پیشنهاد رای داده بودند که 95.3 درصد آنها با این توکن سوزی موافق بوده اند و 4.7 درصد دیگر درخواست کرده اند که همه چیز به همان شکلی که هست باقی بماند. همچنین، از زمان رای گیری این پیشنهاد 4 ساعت دیگر باقی مانده بود.

در حالی که این یک روند رای گیری غیررسمی است، این پروتکل وعده داد که در زمان مناسب پیشنهاد رسمی را به دائو ارائه می کند. این زمان به حمایت گسترده جامعه از این پیشنهاد بستگی دارد. به نظر می رسد که با اعلام موافقت بیش از 95 درصد، این پیشنهاد رسمی خیلی زود ارائه خواهد شد.

بیبی دوج معتقد است که به احتمال زیاد این یکی از بزرگ ترین توکن سوزی های تاریخ بازار ارز رمزنگاری خواهد بود:

این رویداد به یاد ماندنی می تواند یکی از بزرگ ترین توکن سوزی های تاریخ باشد که ارزش تخمینی آن صدها میلیون دلار است و ما مشتاق شنیدن نظرات و بازخورد شما در مورد این پیشنهاد جسورانه هستیم. اگر جامعه به طور گسترده از این پیشنهاد حمایت کند، یک پیشنهاد رسمی برای بررسی دائو تهیه خواهیم کرد.

این توکن سوزی ابتدا در شبکه اتریوم انجام می شود و در صورتی که موفقیت آمیز باشد از این مکانیسم در شبکه BNB نیز استفاده خواهد شد. در ضمن، بیبی دوج رقابت تنگاتنگی با شیبا اینو و فلوکی دارد که نرخ توکن سوزی آنها بیش از 30000 درصد افزایش یافته است.

منبع coingape

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.