در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

معرفی 10 آلت کوین که دارای پتانسیل رشد بالایی هستند

0 741

متیو، کارشناس ارزهای رمزنگاری، اخیرا در ویدئویی در مورد بازار ارز رمزنگاری اظهار نظر کرده و وضعیت فعلی آن و فرصت هایی را که ممکن است برای سرمایه گذاران وجود داشته باشد، توضیح داده است. 

متیو گفت که ارزش کل بازار ارز رمزنگاری اخیرا به بالای 2 تریلیون دلار رسیده که این یک پیشرفت بزرگی است. وی توضیح داد که اگرچه این اتفاق مهمی بود، هنوز بازار(به خصوص ارزهای رمزنگاری کوچک تر) جا برای رشد دارد. 

از نظر متیو، 10 آلت کوین در بازار پتانسیل رشد قابل توجه تا قبل از هاوینگ را دارند.
آلت کوین ها چه هستند؟آنچه باید درباره آنها بدانید

10 آلت کوین با پتانسل سود قابل توجه

متیو معتقد است که توکن XRP می‌تواند یک سرمایه‌گذاری خوبی باشد، چون به دلیل برخی مشکلات قانونی که با آن مواجه شده، ارزش آن افزایش چندانی نداشته است.

جاسمین کوین (Jasmine Coin) توکن دیگری است که اخیرا عملکرد خوبی داشته و از نظر متیو این توکن می تواند به رشد خود ادامه دهد.

این کارشناس ارز رمزنگاری کاسپا (KAS) را یک فرصت سرمایه گذاری می‌داند و گفت ای کاش آن را زمانی که در سطوح پایین تر بوده می خریدم. 

به گفته متیو، گروک (Grok) به دلیل ارتباط با ایلان ماسک وچت‌بات آن پتانسیل زیادی برای رشد دارد. این تحلیلگر همچنین کرونوس (CRO) را مستعد رشد می بیند و معتقد است که قیمت آن می تواند به 1 تا 3 دلار برسد. از نظر وی، توکن بیم ( BEAM) به دلیل ویژگی هایش می تواند بر دنیای بازی مسلط شود و بهترین جایگاه را به دست آورد.

توکن بعدی فهرست متیو، میم کوین WIF بود. وی گفت که این میم کوین شبکه سولانا محبوب شده و ممکن است ارزش سرمایه گذاری کردن را داشته باشد. او همچنین کامپاند (COMP) را یک سرمایه گذاری خوب می داند و انتظار دارد که قیمت آن به 500 تا 1000 دلار برسد.

این تحلیل‌گر بازار درباره انکر (ANC) که روی آن سرمایه‌گذاری کرده، صحبت کرد و معتقد است که این ارز به زودی می‌تواند محبوب‌تر شود.

آخرین توکن مد نظر متیو، API3 بود که به دلیل در دسترس بودن در صرافی‌های بزرگ، از آن به عنوان یک آلت‌کوین امیدوارکننده یاد کرد.

سلب مسئولیت

این مطلب نظرات نویسنده اصلی متن را منعکس کرده و به هیچ عنوان مشاوره یا توصیه سرمایه گذاری نیست. بازار ارز رمزنگاری نوسانات زیادی دارد و معامله گران و سرمایه گذاران باید احتیاط کنند. 

مثل همیشه، از سرمایه گذاران حوزه ارز رمزنگاری خواسته می شود که قبل از سرمایه گذاری، خودشان در مورد پروژه ها تحقیق کنند.

منبع coinpedia

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.