در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

3xpl یک جستجوگر فوق سریع برای بلاک چین های محبوب

0 361

3xpl (مخفف 3xplor3r) یک جستجوگر جهانی فوق سریع و فاقد تبلیغات برای اکثر بلاک چین های عمومی محبوب است. 3xpl یک رابط جستجوی بلاک ساده و قابل فهم برای کاربران عادی ارز رمزنگاری دارد و همچنین ویژگی های پیشرفته زیادی را ارائه می دهد.

3xpl به عنوان یک جستجوگر بلاک چین، رابط هایی را برای جستجوی تراکنش ها و آدرس های کیف پول در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این جستجوگر علاوه بر رابط وب، دریافت پی دی اف رسید تراکنش ها و صورت حساب های کیف پول را نیز امکان پذیر می کند.

3xpl  برای کاربران، توسعه دهندگان، تحلیلگران و دانشگاه ها رابط ها و ویژگی های بیشتری ارائه می کند: رابط برنامه نویسی جیسون(JSON) و وب‌سوکت (WebSocket) برای ساخت اپلیکیشن ها، رابط کلیک‌هاوس (ClickHouse) برای انجام پرس و جوهای تحلیلی SQL و پایگاه داده های قابل دانلود برای کار با داده های بلاک چین به صورت منطقه ای.

بلاک چین های پشتیبانی شده

جستجوگر 3xpl بیش از 27 بلاک چین را پشتیبانی می کند که برخی از آنها عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، آربیتروم وان، بیت کوین کش، بی ان بی، کاردانو، دوج کوین، لایت کوین، پولکادات، پالیگان، تون (TON)، دش، فانتوم، زیکش و غیره.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

هدف اصلی 3xpl  پشتیبانی از حداقل 50 بلاک چین بزرگ بازار است.

3xpl یک جستجوگر جامع و همه کاره 

اکثر جستجوگرهای بلاک حداکثر از 3 الی 4 بلاک چین یا یک معماری واحد پشتیبانی می کنند. برای مثال، بلاک‌چین دات کام (Blockchain.com) فقط بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش را ارائه می کند، در حالی که جستجوگرهای خانواده اتراسکن (Etherscan) از شبکه های EVM مانند اتریوم و بی ان بی پشتیبانی می کنند.

هدف جستجوگر 3xpl پشتیبانی از بلاک چین های بیشتر از طریق یک رابط و فرمت داده واحد است. این به کاربران اجازه می دهد تا آدرس ها و تراکنش های خود را بدون نیاز به تغییر بستر پیدا کنند. نوار جستجوی جامع و همه کاره  آن به کاربران این امکان را می هد تا همه بلاک چین ها را به طور همزمان جستجو کنند.

یک جستجوگر فوق العاده سریع

3xpl برای تبدیل شدن به سریع ترین جستجوگر بلاک چین،از ترکیب یک معماری پایگاه داده سریع و رابط وب پاسخگو ساخته شده است. همه چیزهای غیر ضروری حذف شده اند: بدون انیمیشن های بی فایده و تبلیغات مزاحم. 

اکثر صفحات حداکثر در 100 میلی ثانیه بارگیری می شوند. اگر در جستجوگر 3xpl  بر روی یک لینک کلیک کنید، فورا یک پاسخ دریافت می کنید. علاوه بر این، هر روز بیش از 100 میلیون رویداد جدید بلاک چین به آن اضافه می شود.

جستجوگری بدون تبلیغات

همه جستجوگرهای محبوب بلاک چین، از جمله اتراسکن و بلاک‌چین دات کام، از تبلیغات به عنوان منبع اصلی درآمد خود استفاده می کنند. این تبلیغات را به خاطر دارید “Win 100 ETH (برنده 100 اتریوم شوید)” و “Double your bitcoins (بیت کوین خود را دو برابر کنید)”. جستجوگر 3xpl هیچ یک از این تبلیغات را ندارد.

توسعه دهندگان وب سایت و اپلیکیشن با استفاده از جستجوگر 3xpl می توانند به کاربران خود تضمین بدهند که در معرض تبلیغات کلاهبرداری قرار نخواهند گرفت و کاملا ایمن هستند.

اهمیت حریم خصوصی

جستجوگرهای بلاک و شرکای تبلیغاتی آنها برای به حداکثر رساندن سود خود، کاربران را ردیابی می کنند. هنگامی که از یک شبکه تبلیغاتی یا “Google Analytics” استفاده می شود، جستجوگرها افشا می کنند که کاربران کدام تراکنش ها را می بینند، بنابراین، ربط دادن کاربران به تراکنش ها و موجودی کیف پولشان را ممکن می سازد.

3xpl حریم خصوصی کاربر را جدی می گیرد و هیچ کد شخص ثالثی در صفحات خود ندارد. این جستجوگر برای حفظ حداکثری حریم خصوصی یک سرویس مخفی Onion را در شبکه تور (Tor) ارائه می دهد. 3xpl می تواند بدون فعال بودن جاوا اسکریپت کار کند.

متن باز و قابل تایید

یکی از مزایای متمایز 3xpl نسبت به سایر جستجوگرها، متن باز بودن آن است. متن باز به این معنی است که داده های 3xpl قابل تصدیق و تایید هستند: هر کسی می تواند کد 3xpl را اجرا کند و همان داده های بلاک را که در جستجوگرها نمایش داده می شود، دریافت کند.

پشتیبانی از تحقیقات علمی 

3xpl  علاوه بر این که یک جستجوگر بلاک بدون درج تبلیغات است، از تحقیقات علمی و غیرتجاری دانشگاهی نیز پشتیبانی می کند و به محققان اجازه دسترسی رایگان به داده های خود را می دهد.

این به محققان و دانشجویان اجازه می دهد تا داده های بلاک چین را بدون صرف هزینه، مطالعه و تجزیه و تحلیل کنند و توسعه و نوآوری را در این زمینه ارتقا دهند.

منبع cryptonomist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.