در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

علت جهش قیمت ریپل چه بود؟

0 523

قیمت ریپل اخیرا بیش از 20 درصد رشد کرده است زیرا سرمایه گذاران نسبت به پیروزی ریپل مقابل SEC امیدوار هستند.

قیمت  ریپل در روز گذشته بیش از 21 درصد افزایش یافت. در حال حاضر قیمت این ارز در حدود 0.47 دلار است. 

افزایش قیمت ریپل با تست مجدد سطح 28000 دلار توسط بیت  کوین

ریپل با رسیدن و عبور از سطح 0.459 دلار به بالاترین سطح قیمتی 90 روزه خود رسید. همراه با این افزایش، قیمت بیت کوین و اتریوم نیز بیش از 2 درصد افزایش یافت.

امتیاز گرفتن ریپل مقابل SEC

دستاوردهای XRP زمانی ظاهر شد که سرمایه گذاران به پیروزی ریپل در نبرد با کمیسیون بورس و  اوراق بهادار ایالات متحده امیدوار شدند.

در 6 مارس، قاضی منطقه ای ایالات متحده، آنالیسا توورس، حکمی را در مورد درخواست های ارائه  شده توسط ریپل و کمیسیون SEC برای حذف نظرات  شاهدان متخصص از قضاوت اجمالی آینده  صادر کرد. می توان گفت که تورس این پیشنهادات را نه تایید و نه رد کرده است و بر برنده شدن هیچ طرفی به شکلی واضح تاکیدی نداشته است.

با این  حال حذف به اصطلاح کارشناس شماره یک، پاتریک دودی، که SEC او را به عنوان شاهد و کارشناس اصلی خود برای شهادت در مورد برداشت و نظر یک خریدار معقول XRP معرفی کرد، سرمایه گذاران بازار ریپل  را به این باور رساند که ممکن است در نهایت ریپل برنده این دادگاه شود.

به عبارت دیگر استدلال SEC مبنی بر اینکه ریپل توکن های XRP را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه گذاران فروخته است، ممکن است رد شود.

در ماه ژانویه نیز براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل گفته بود که انتظار دارد این دعوا در ماه های تک رقمی آینده سال جاری میلادی به پایان برسد.

علیرغم فشار کلان، کاربران XRP افزایش می یابند

علاوه بر فشارهای نظارتی، ریپل تحت تاثیر ورشکستگی بانک سیلیکون ولی نیز قرار گرفته است. برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل در 12 مارس به جامعه خود اطمینان داد که این شرکت در وضعیت مالی قوی قرار دارد.

آنچه مشخص است هرگونه خبر مثبت یا منفی در مورد شکایت و دادگاه SEC و ریپل تاثیر قابل توجهی بر قیمت XRP خواهد داشت.

منبع cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.