در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بیشترین بیت کوین در اختیار کیست؟

0 2,636

همه ما می دانیم، تعداد زیادی نهنگ بیت کوین در فضای رمزنگاری وجود دارند که قدرت زیادی در جابجایی قیمت های بازار دارند. اما بزرگترین دارنده بیت کوین در میان این نهنگ ها چه کسانی هستند؟

صرافی ها بزرگترین دارندگان بیت کوین

احتمالا تعجب نخواهید کرد اگر بدانید صرافی ها بزرگترین دارندگان بیت کوین هستند. حدود 6.7 درصد از بیت کوین در گردش فعلی در کیف پول صرافی ها نگهداری می شود.

با این حال نکته جالب تر اینکه علیرغم بازار نزولی طولانی و افزایش و سقوط های پیاپی، صرافی ها همچنان به اندوختن و جمع کردن بیت کوین ادامه می دهند.

نمودار گرافیکی تهیه شده توسط [email protected] در توییتر نشان می دهد که چطور 8 صرافی بزرگ از جمله کراکن، بیت استامپ و بایننس به طور پیوسته در دو سال گذشته ذخیره بیت کوین خود را افزایش داده اند.

نمودارهای رنگی هر یک به طور جداگانه نشان می دهد که چگونه هر یک از این صرافی ها در طول این مدت به رشد خود ادامه داده اند. این درست برخلاف افت و خیزهای شدیدی است که بیت کوین از مارس 2017 داشته است.

بزرگترین دارندگان بیت کوین همچنان به افزایش تقاضا در آینده ایمان دارند و سهم خود را بدون توجه به شرایط بازار افزایش می دهند.

سایر دارندگان اصلی بیت کوین

پس از صرافی ها، اجازه بدهید نگاهی به دیگر نهنگ های اصلی و بزرگ بیت کوین بیاندازیم:

ساتوشی ناکاموتو

ممکن است هنوز شخصیت و هویت واقعی خالق بیت کوین را نشناسیم، اما این را می دانیم که چه تعداد بیت کوین دارد. او به تنهایی با داشتن یک میلیون بیت کوین(4.76 درصد از کل بیت کوین قابل عرضه)، بزرگترین دارنده بیت کوین است.

دوقلوهای وینکلووس

دوقلوهای وینکلووس در سال 2013 ادعا کردند که 1 درصد از کل بیت کوین عرضه شده را در اختیار دارند. با این حال احتمالا در حال حاضر آنها بسیار بیشتر از این مقدار را صاحب هستند.

به عنوان موسس و دارنده صرافی جمینی، آنها به طور مداوم بیت کوین بیشتری را در طول این سال ها جمع کرده اند.

بری سیلبرت

بری سیلبرت، مدیرعامل و بنیانگذار دیجیتال کارنسی گروپ، که با نام پادشاه رمزنگاری نیز مشهور است. شرکت وی نه تنها شرکت های بزرگ بیت کوین و بلاک چینی را ساخته و پشتیبانی می کند، بلکه برخی از دارایی های مهم را نیز در اختیار دارد.

از جمله این موارد می توان به پایگاه خبری مربوط به ارزهای رمزنگاری کوین دسک و بیش از 100 شرکت مرتبط با بیت کوین مانند گری اسکال اشاره کرد. مجله فوربس، موجودی خالص ارز رمزنگاری سیلبرت را در سال 2018 بین 400 تا 500 میلیون دلار تخمین زد.

برای تبدیل شدن به یک نهنگ بیت کوین چقدر بیت کوین نیاز دارید؟

تبدیل شدن به یک ماهی بزرگ در این فضا، ممکن است در آینده آسان تر باشد. همانطور که قبلا در یک مقاله عنوان شد، مقدار بیت کوین مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نهنگ ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. اگر بر اساس این نظریه بیت کوین بخرید، داشتن تنها یک بیت کوین ممکن است در آینده به شما این قدرت را بدهد که بتوانید بر بازار تاثیر گذار باشید.

هر چند سایرین مخالف این نظرند و معتقدند داشتن یک عدد در بین 21 میلیون عدد بسیار ناچیز است، اما هر چقدر باشد و هر قدر هم اندک، آرام باشید و موقعیت خود را حفظ کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.