در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سه ارز دیجیتال برتر برای زیر نظر گرفتن در هفته پایانی اکتبر 2023

0 380

بازار ارز دیجیتال در آخر هفته گذشته دوباره شتاب گرفته است. ارزش بازار جهانی کریپتو در 24 ساعت 3.2 درصد افزایش یافته و در حال حاضر به 1.21 تریلیون دلار رسیده است. اکتبر معمولاً یک ماه صعودی برای صنعت کریپتو است که اغلب “آپتوبر” نامیده می شود. به نظر می رسد این الگو در سال 2023 نیز ادامه یابد.

با این اوصاف، بیایید به سه پروژه برتر رمزنگاری که تا پایان اکتبر باید به آنها توجه کنیم، نگاهی بیاندازیم.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین (BTC) در حال حاضر پیشتاز بازار است. پروژه های دیگر از حرکات بیت کوین پیروی می کنند و از این رو سرمایه گذاران باید چشم خود را به ارز دیجیتال اصلی دوخته باشند. بیت کوین 12.6 درصد در نمودارهای هفتگی و 2.3 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. بیت کوین در آخر هفته دوباره سطح 30 هزار دلار را به دست آورد و به سرعت به سمت 31 هزار دلار پیش می رود. ممکن است شاهد افزایش سالانه جدیدی از BTC باشیم.

دلایل مختلفی برای افزایش قیمت بیت کوین وجود دارد. اولا، ممکن است به زودی صندوق مبادلاتی بیت کوین ( BTC ETF ) در ایالات متحده داشته باشیم و ثانیا، به نصف شدن بیت کوین که در آوریل 2024 موعد آن است بسیار نزدیک شده ایم.

سولانا (SOL)

سولانا (SOL) خود را به عنوان یکی از بهترین پروژه های ارز دیجیتال در بین 10 توکن برتر ثابت کرده است. این توکن حتی از BTC در سال 2023 بهتر عمل کرده است. از ابتدای سال، سولانا تقریباً 209 درصد افزایش یافته است، بیش از دو برابر رشد تقریباً 80 درصدی بیت کوین در همان بازه زمانی است .

سولانا (SOL) طی هفته گذشته 39.4 درصد و در 24 ساعت گذشته 3.7 درصد افزایش داشته است. رشدسولانا یکی از بهترین ها بوده است .

چین لینک Chainlink (LINK)

به غیر از سولانا، حتی چین لینک (LINK) نیز امسال بهتر از BTC عمل کرده است. از ابتدای سال جاری، LINK تقریباً 94٪ افزایش یافته است. در 24 ساعت گذشته، چین لینک نسبت به هفته قبل 14.2 درصد و 45.8 درصد افزایش یافته است.

چین لینک همچنین یکی از بهترین پروژه های ارز دیجیتال در هفته گذشته است. این توکن انعطاف پذیری نشان داده است و ممکن است به مسیر صعودی خود ادامه دهد یا در سطوح فعلی خود تثبیت شود.

منبع watcher.guru

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.