در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

5 کشوری که بیشترین تعداد صرافی های رمزنگاری را دارند

0 993

طبق تحقیقات کریستال بلاک چین، انگلیس در زمینه تعداد صرافی های رمزنگاری ثبت شده، با 43 صرافی پرچمدار این عرصه است. ترکیبی از مقررات مطلوب و تمرکز  ثروت، سایر رتبه های لیست را تشکیل می دهد.

مقررات و سرمایه

  • انگلستان: انگلیس میزبان 43 صرافی رمزنگاری است، که سیستمی مطلوب و نزدیک به بخش های اقتصادی این کشور ارائه می دهد. با این وجود، برگزیت، با تاثیراتی پیش‌بینی نشده بر قوانین مربوط به پیوند بین ارزهای رمزنگاری و امور مالی سنتی، این بازار منحصر به فرد را تهدید می کند. بازار انگلستان اخیرا برخی ارزهای ناشناس و دارای حریم خصوصی را از لیست خود حذف کرده است. از جمله زیکش که از صرافی کوین بیس انگلیس و CEX_io حذف شده. صرافی های انگلیس هنوز پوند را از بانک های محلی می پذیرند.

نکته: خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا که معمولاً برگزیت (Brexit) خوانده می‌شود، به خروج آتی بریتانیا از اتحادیه اروپا اشاره دارد.

ایالات متحده: بازار ایالات متحده یکی از موتورهای رشد برای کل بخش های رمزنگاری بود، به ویژه برای سرمایه گذاران خرد که در بازار صعودی بیت کوین در سال 2017 وارد این بازار شدند. ایالات متحده میزبان برخی از اولین صرافی های رمزنگاری است و یکی از مناطق برای ارائه مقررات شفاف است. علیرغم محدودیت های اعمال شده در برخی از ایالت های آمریکا، این کشور میزبان 27 صرافی رمزنگاری است. اخیرا بایننس شعبه جدیدی را برای کاربران آمریکایی و مطابق با مقررات این کشور، افتتاح کرده است.

هنگ کنگ: هنگ کنگ، شهری است جزیره‌ای در جنوب چین و خودمختار، دارای 22 صرافی رمزنگاری، که آن را به مکانی مناسب برای بازار رمزنگاری در حال رشد آسیا مبدل کرده است. هنگ کنگ مقصدی برای بازارهای رمزنگاری است و میزبان غول هایی مانند هیوبی.

سنگاپور: با 19 صرافی رمزنگاری، منطقه ای با قوانین نسبتا لیبرال است که تلاش می کند در رقابت با هنگ کنگ، بتواند میزبان بازار هدف آسیا باشد. سنگاپور همچنین یکی از آزادترین رژیم ها را برای صرافی ها دارد و پیش از این یکی از بهترین نقاط برای ICOها بود.

  • استرالیا: یکی از کشورهای طرفدار ارزهای رمزنگاری با 9 صرافی رمزنگاری است. استرالیا میزبان یک جنبش اساسی رمزنگاری و مشتاقان متعدد بیت کوین بوده و از این رو تقاضا برای خدمات صرافی در حال افزایش است.

با تمام این احوال، دومین منطقه برای صرافی های رمزنگاری، حداقل بر اساس آمار، ناشناخته است. در حال حاضر 33 صرافی رمزنگاری در منطقه مشخصی مستقر نیستند. اینها صرافی های غیرمتمرکز هستند که هنوز علاقه‌مندان زیادی را جذب می کنند.

مناطق استراتژیک

تعداد صرافی ها در واقع اندازه، فعالیت و ارتباط متقابل بین صرافی ها را نشان نمی دهد. در دنیای مبادلات رمزنگاری، چندین منطقه استراتژیک و کشورهای مهم و کانونی وجود دارد. از جمله اتحادیه اروپا، کانادا، برزیل و چندین کشور دیگر. این مناطق و بازارها، بخش عمده ای از مبادلات ارزهای رمزنگاری را تشکیل می دهند.

فضای ارزهای رمزنگاری به سرعت در حال تحول بوده و اطلاعات این تحقیق تا انتهای سال 2018 است. از آن زمان به بعد، صرافی ها چندین ارز پایدار را به لیست خود اضافه کرده اند و به این ترتیب جریان سرمایه ممکن است برای بیت کوین و آلت کوین ها تغییر کرده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.