در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

آلت کوین هایی که رشد انفجاری خواهند داشت

0 356

بیت کوین (BTC) اخیراً برای اولین بار از نوامبر 2021 از مرز 63000 دلار عبور کرده است که ناشی از افزایش حجم معاملات برای ETF بیت کوین و افزایش خوش بینی در مورد رویداد هاوینگ است.

کل بازار ارزهای دیجیتال از افزایش قیمت بیت کوین سود برده است، به طوری که سهام عمده مرتبط با ارزهای دیجیتال به بالاترین حد خود رسیده است و ارزش کل بازار برای اولین بار از آوریل 2022 از 2 تریلیون دلار فراتر رفته است.

در این سناریوی پرجنب‌وجوش بازار، سرمایه‌گذارانی که رشد بیت‌کوین را از دست داده‌اند، ممکن است به دنبال فرصت بزرگ بعدی در این سه آلت‌کوین باشند که به‌عنوان نامزدهای رشد انفجاری در حال ظهور هستند. 

(اپتیمیسم): رشد و پتانسیل

اپتیمیسم (OP) اخیراً شاهد بهبود قابل توجهی بود، زیرا این توکن در اواخر سال 2023 به دلیل افزایش استفاده از شبکه پس از ادغام توکن ورلدکوین (WLD) بهبود یافت.

تمرکز پلتفرم بر دارایی و کارمزدهای تراکنش کمتر، سودمند بود و تقریباً 90 درصد از دارندگان اپتیمیسم از سرمایه‌گذاری‌های خود از اوایل سال 2024 سود می‌بردند.

پیش‌بینی‌های قیمت برای اپتیمیسم (OP) خوش‌بینانه است که حاکی از افزایش احتمالی آن تا 10.62 دلار تا سال آینده است.

پیش بینی های مختلف برای سال 2024 از 4.48 تا 7.59 دلار متغیر است که نشان دهنده چشم انداز صعودی برای این توکن است.

آینده برای اپتیمیسم (OP) امیدوارکننده به نظر می رسد، با انتظارات مبنی بر تبدیل شدن آن به یک راه حل پیشرو L2 برای اتریوم. رشد فعالیت‌های دیفای و NFT اپتیمیسم می‌تواند تقاضا برای تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را افزایش دهد و ارزش آن را بیشتر کند. با این حال، تغییرات نظارتی و نوسانات بازار می تواند بر مسیر خوش بینی اپتیمیسم تاثیر بگذارد.

استارک نت(STRK): پیمایش در میان چالش ها

استارک نت (STRK) ارزش کل قفل شده (TVL) در یک هفته 194 درصد افزایش یافت که نشان دهنده اعتماد مجدد بازار علیرغم جنجال های اخیر است. این رشد چشمگیر، پس از راه اندازی مین نت، استارک نت (STRK) را به عنوان یک راه حل قدرتمند قرار داد. با این حال، اتهامات دامپینگ توکن توسط این تیم بر عملکرد قیمت فوری آن سایه افکنده است.

با این حال قیمت استارک نت (STRK) تحت فشار بود و احتمال افت بیشتر وجود داشت، مگر اینکه اتریوم رشد قابل توجهی را تجربه کند. فعالیت توسعه استارک نت (STRK) شاهد کاهش بود که می تواند به عنوان یک علامت نزولی تفسیر شود. با این حال، افزایش عرضه استیبل کوین که توسط نهنگ ها نگهداری می شود، نشان می دهد که ممکن است قدرت خرید کافی برای حمایت از بازگشت قیمت وجود داشته باشد.

پویایی قیمت آتی استارک نت (STRK) می تواند تحت تأثیر برنامه بازگشایی توکن و عملکرد اتریوم باشد. در حالی که افزایش TVL یک علامت مثبت است، استارک نت(STRK) باید بر احساسات منفی اخیر غلبه کند و توکنومیک خود را برای اطمینان از رشد بلندمدت تثبیت کند.

آربیتروم (ARB): رشد پایدار در میان رقابت

علیرغم تجربه کمترین قیمت در سپتامبر 2023، آربیتروم (ARB) شاهد تجدید حیات بود و تا ژانویه 2024 به حدود 1.8 دلار بهبود یافت. این بهبود تا حدودی به ادغام آن با گراف و تثبیت تدریجی بازار نسبت داده می شود.

پیش‌بینی‌ها برای آربیتروم (ARB) خوش‌بینانه است و تخمین‌ها حاکی از افزایش آن به 6.25 دلار تا سال 2025 است. پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت حاکی از نوسان احتمالی بین 1.68 دلار و 1.99 دلار در اوایل سال 2024 است که منعکس‌کننده نوسانات فعلی بازار و چالش‌های پیش روی راه‌حل‌های L2 است.

ریشه موفقیت بلند مدت آربیتروم (ARB) در توانایی آن برای تبدیل شدن به یک راه حل مقیاس پذیری پیشرو برای اتریوم است. در حالی که پیشرفت‌های فنی و امنیت شبکه پلتفرم می‌تواند موقعیت آربیتروم (ARB) را تقویت کند، رقابت با سایر راه‌حل‌های L2 و عدم قطعیت‌های نظارتی، مسیر رشد آن را به چالش می‌کشد.

منبع cryptodaily

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.