در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

عرضه اشتباه 5 میلیارد توکن و سوزاندن فوری آن توسط تتر

0 613

طبق توییت وال آلرت در سیزدهم جولای، اپراتور ارز پایدار تتر به طور اتفاقی 5 میلیارد توکن تتر را عرضه و سپس سوزاند.

وال آلرت، یک حساب توییتر مختص گزارش تراکنش های بزرگ رمزنگاری گفت، 50 میلیون توکن تدر از صرافی رمزنگاری پولونیکس به ذخایر تتر از طریق پروتکل اُمِنی در بلاک چین بیت کوین منتقل شدند. این حساب پس از آن گزارش داد ذخایر تتر 5 میلیارد توکن تتر را در شبکه بلاک چین ترون عرضه و سپس آنها را سوزاند.

پس از آن، تتر 50 میلیون تتر را در همان بلاک چین عرضه و سپس 4.5 میلیارد تتر دیگر را سوزاند و در نهایت 50 میلیون توکن تتر را به یک کیف پول که احتمالا متعلق به صرافی پولونیکس بود، منتقل کرد.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر در یک توییت بیان کرد، تتر قصد انجام یک مبادله پایاپای به مقدار 50 میلیون توکن مبتنی بر اُمنی را به بلاک چین ترون داشت، اما اشتباهی در وارد کردن اعشار بوجود آمد. صرافی رمزنگاری پولونیکس در یک توییت این موضوع را تایید کرد:

حق با پائولو است. این اتفاق زمانی افتاد که پولونیکس در حال انجام یک مبادله پایاپای زنجیره ای با کمک تتر بود. اتفاقی مقدار نادرستی از توکن تتر عرضه شد و پس از آن به مقدار مورد نظر اصلاح شد.

گزارشات چند روز پیش نشان دادند، بانک تجاری متروپولیتن در نیویورک حساب های مرتبط خود را با تتر بست. گزارش داده شده این بانک حساب ها را به دنبال یک درخواست در سال گذشته بسته است.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.