در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مشارکت تدر و ترون برای ارائه ارز پایدار USDT در بستر بلاک چین ترون

0 658


پروتکل بلاک چین ترون (TRX) به منظور معرفی ارز USDT به شبکه ترون در سه ماهه دوم سال 2019 با تدر که ارائه کننده این ارز است، اعلام مشارکت کردند.

توکن در دست اقدام USDT، مبتنی بر TRC20 است. ،TRC20 مشابه ERC20 اتریوم، یک استاندارد فنی توکن است که توسط بلاک چین ترون پشتیبانی می شود. توکن USDT قابل استفاده در تمام پروتکل های مبتنی بر ترون و اپلیکیشن های غیرمتمرکز (DApps) خواهد بود و همچنین امکان تراکنش و تبدیل آن به ارزهای همتا با ارزهای فیات در این بلاک چین وجود خواهد داشت.

ارز USDT در سال 2014 راه اندازی شد که به طور سنتی اصطکاک صعود و نزول قیمت ارز فیات را در برابر بازار رمزنگاری از بین می برد و به کاربران اجازه می دهد تا سرمایه خود را بدون کندی موجود در پردازش ارز فیات، ذخیره و نگهداری کنند.

ترون که خود را رقیب اتریوم می داند به استفاده از ادغام اقتصاد غیرمتمرکز خود با یک اکوسیستم اینترنتی غیرمتمرکز گسترده تر، ادعا می کند اضافه شدن USDT باعث “ترقی اکوسیستم اپلیکیشن های غیرمتمرکز آن، بهبود ارزش ذخیره سازی آن و افزایش نقدینگی صرافی غیرمتمرکز (DEX) آن خواهد شد.”

طبق بیان مطبوعات، پیاده سازی USDT در بلاک چین ترون، آن را قادر به پشتیبانی شرکای شرکتی و سرمایه گذاران نهادی نیز خواهد کرد.

همانطور که اخیرا گزارش شد جاستین سان، مدیرعامل ترون اعلام کرد، منظور از هاردفورک که در تاریخ 28ام فوریه انجام شد، به منظور داشتن یک عملکرد مورد پسند نهادهای سرمایه گذاری، به همراه قابلیت هایی مانند ویژگی چند امضائی و گزینه های مدیریت حساب است.

تیم توسعه ترون در سال گذشته در گامی مهم کلاینت محبوب همتا به همتا بیت تورنت را خریداری کرد. در گام دوم ارز بومی آن یعنی توکن BTT مبتنی بر ترون را در ابتدای سال 2019 راه اندازی کرد.

همانطور که قبلا در کوین سرا گزارش شد، طی عرضه اولیه BTT بر روی پلتفرم بایننس، 7.1 میلیون دلار برای فروش 50 میلیارد توکن در کمتر از 15 دقیقه کسب شد.

علیرغم اینکه تدر همچنان به غلبه خود به عنوان یک ارز پایدار بازار ادامه می دهد، اما در سال گذشته ارزهای پایدار جدید رقابت زیادی با این ارز داشتند.

پس از اعلام منتقدان مبنی بر اینکه تدر ذخایر دلار کافی برابر با مقدار توکن عرضه شده ندارد، این ارز با حاشیه های زیادی مواجه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.