در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تتر، توکن خود را روی بلاک چین الگورند راه اندازی کرد؛ افزایش قیمت الگورند

0 961

 اپراتور تتر، ارز پایدار پیشرو، ارز پایدار تتر خود که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود را بر روی بلاک چین اثبات سهام (PoS) الگورند(ALGO) راه اندازی کرد.

 تتر در یک بیانیه ای که روز گذشته منتشر شد، اعلام کرد ارز تتر بر روی بلاک چین الگورند، نقش مهمی در کاهش زمان های تایید به کمتر از 4 ثانیه و کاهش کسرکارمزد تراکنش ها به یک درصد دارد.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فنی تتر، گفت:

آخرین همکاری ما با الگورند سرعت و امنیت پروتکل الگورند را افزایش داد تا معامله گران بتوانند پرداخت های خود را سریع انجام دهند و همچنین ریسک طرف مقابل در تراکنش های تبدیل ارز فیات به دارایی دیجیتال کاهش می یابد.

جدیدترین پلتفرم تتر

در این نسخه منتشر شده، تتر اولین ارز پایداری است که روی بلاک چین الگورند راه اندازی می شود. قبل از این تتر روی بلاک چین اتریوم، اییاس، لیکوئید نتورک، امنی و ترون راه اندازی شده بود. تتر ارز پیشگام در بازار ارز رمزنگاری است و طبق آمار، ارزش بازار فعلی آن 4.6 میلیارد دلار  و حجم معاملات 24 ساعته آن 45 میلیارد دلار است. 

در حال حاضر قیمت الگورند 5.3 درصد رشد داشته و به سطح 0.34 دلار رسیده است. ارزش بازار الگورند 192.5 میلیون دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 109 میلیون دلار است.

موسسات مهم مالی از جمله بانک های مرکزی، شرکت های بزرگ فناوری و شرکت های خدمات مالی وارد بازار ارزهای پایدار شده اند. در ماه مارس شش بانک بین المللی از قرار معلوم اوراقی را امضا کرده اند که  مطابق آنها می توانند از ارزهای فیات ملی خود برای پشتیبانی ارزهای پایدار در شبکه پرداخت های فعلی بلاک چین آی بی ام ( IBM) تحت عنوان بلاک چین ورلد وایر(World Wire)استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.