در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

موافقت جامعه ترا کلاسیک با توقف ایجاد و صدور ارز USTC

0 233

جامعه ترا کلاسیک به توقف کلیه فعالیت های ایجاد و صدور مجدد مرتبط با ارز ترا یو اس دی کلاسیک (USTC) رای داده تا قیمت این ارز پایدار دوباره به سطح ثابت 1 دلاری برگردد.

طبق داده های “Atom Scan”، تقریبا 59 درصد به پیشنهاد توقف صدور USTC رای موافق دادند، در حالی که 40.56 درصد مخالف این تغییر بودند.

ارز USTC

هدف از این اقدام محافظت از منافع جامعه ترا کلاسیک و سرمایه گذاران خارج از این شبکه با کاهش عرضه USTC است که این به نوبه خود به رسیدن مجدد قیمت آن به سطح ثابت 1 دلاری کمک می کند.

قیمت USTC در ماه مه 2022 از سطح ثابت 1 دلاری به شدت کاهش یافت و این باعث سقوط شدید قیمت ترا کلاسیک (LUNC) شد.

قیمت LUNC از اوج 119.18 دلاری خود حدود 99.99999 درصد سقوط کرد و این منجر به روند نزولی گسترده تر در بازار ارز رمزنگاری شد.

این پیشنهاد راه را برای نهادها و صرافی هایی مانند بایننس باز می کند تا شروع به سوزاندن توکن USTC کنند، چون می دانند که ایجاد و صدور مجدد این ارز به پایان رسیده است.

در این پیشنهاد آمده:

این پیشنهاد همچنین راه هایی مانند تبدیل xUST به USTC را متوقف می کند. به تیم ” Algo Quant” پول پرداخت می شود تا ارز USTC را مجدد به سطح ثابت 1 دلاری برساند و جامعه ترا کلاسیک در سوزاندن USTC شرکت می کند که این امر به رساندن قیمت به سطح 1 دلای کمک می کند.

کوین تلگراف در 10 سپتامبر گزارش داد که جامعه در حال رای دادن به چندین پیشنهاد است که یکی از آنها افزایش حداقل شرط واریز LUNC  از 1 میلیون به 5 میلیون توکن بود. 93.22 درصد از جامعه به این پیشنهاد رای موافق داده اند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.