در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 39 درصدی قیمت شیبا اینو و رسیدن به بالاترین سطح تاریخی

0 719

قیمت شیبا اینو امروز و پس از انتشار اخباری مبنی بر لیست شدن این توکن در صرافی رابین هود، به بالاترین سطح تاریخی خود رسید و قیمت 0.0000396 دلار را ثبت کرد. 

همانطور که قبلا گزارش شد، شیبا اینو اولین جهش قیمتی خود را پس از خرید مقدار عظیمی از این ارز توسط یک نهنگ در پایان ماه سپتامبر تجربه کرد. 

افزایش تقاضا برای شیبا اینو

تقاضا برای خرید شیبا اینو با افزایش 10 درصدی آدرس کیف پول ها طی 2 هفته به شدت رشد کرد. داده های گوگل نشان می دهد که علاقه جهانی به این ارز در اوایل ماه اکتبر به بالاترین سطح طی چند ماه اخیر رسیده است.

این توکن همچنین مورد استقبال سازمان ها و صرافی های بزرگ قرار گرفته و به این ترتیب مشتریان و کاربران آنها قادر هستند شیبا اینو را خریداری کند. یکی از بزرگترین صرافی های برزیل به نام نُواداکس(Novadax) چند روز پیش شیبا اینو را به لیست خود افزود.

اپلیکیشن معاملاتی Public مدت کوتاهی پس از آن شیبا اینو را اضافه کرد. علاوه بر این شایعاتی مبنی بر این که صرافی رابین هود قصد دارد به زودی شیبا اینو را در لیست خود قرار دهد، باعث پامپ قیمت این توکن شده است.

این موارد باعث شد تا شیبا طی 24 ساعت، 35 درصد و در طول یک هفته بیش از 50 درصد رشد قیمت داشته باشد و به بالاترین سطح قیمت تاریخی خود برسد. این توکن در ماه اکتبر بیش از 450 درصد رشد داشته است.

ارزش بازار شیبا اینو به بالاتر از 15 میلیارد دلار رسیده و باعث شده تا این ارز میم در بین 15 ارز برتر بازار قرار گیرد. 

داده های کوین جیکو نشان می دهد که شیبا اینو در اول ژانویه 2021 با قیمت 0.000000000077 دلار معامله می شده است. به این ترتیب بازدهی سالانه این ارز 50649250 درصد بوده است. در واقع به این معنا است که اگر کسی در ماه ژانویه 1000 دلار در این ارز سرمایه گذاری می کرد، ارزش آن امروز بیش از 500 میلیون دلار بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیبا اینو می توانید به مطلب زیر مراجعه کنید:
شیبا اینو چیست و چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟

منبع cryptopotato.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.