در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

عملکرد بهتر پپه، شیبا اینو و فلوکی در بین 100 ارز برتر

0 455

میم کوین ها در 13 مه با جهش حجم معاملات، افزایش قابل توجهی داشتند. پپه (PEPE) که یکی از محبوب ترین میم کوین ها در شبکه اتریوم و آربیتروم است، بیشترین افزایش را ثبت کرد.
معرفی شبکه آربیتروم و بزرگ ترین پروژه های دیفای ساخته شده روی آن

عملکرد بهتر پپه، شیبا اینو و فلوکی در بین 100 ارز برتر

از بین 100 ارز برتر بازار، میم کوین پپه در 13 مه با افزایش تقریبا 10 درصدی بهترین عملکرد را داشته است. قیمت این میم کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 20 درصد افزایش یافته است.

پپه

فلوکی اینو نیز در 13 مه رشد مشابه پپه داشت و در 24 ساعت گذشته افزایش حدود 16 درصدی را ثبت کرده است. شیبا اینو در این روز 7.4 درصد افزایش یافت.

دوج کوین در بین 10 ارز برتر بازار، 5.6 درصد افزایش یافت و ارزش بازار آن به بالای 21 میلیارد دلار رسید. میم کوین های BONK و WIF نیز در 13 مه به ترتیب 6.7 و 3.6 درصد افزایش یافتند. این دو میم کوین در 24 ساعت گذشته به ترتیب 6.2 و 8.8 رشد کرده اند.
ارزش بازار (Market Cap) چیست و چه اهمیتی دارد؟

پیشی گرفتن پپه از اتریوم کلاسیک

براساس داده های وب سایت کوین‌مارکت‌کپ، پپه از لحاظ ارزش بازار از اتریوم کلاسیک پیشی گرفته است. قیمت پپه در 24 ساعت گذشته بیش از 22 درصد افزایش یافته و ارزش بازار آن اکنون بالغ بر 4.5 میلیارد دلار است.

همچنین، پپه از اوج قبلی خود در 0.00001064 (که در 12 مارس ثبت کرد) فراتر رفته و در زمان انتشار این مطلب در حدود سطح 0.00001097 دلار بود.

توکن پپه

در حال حاضر، پپه از لحاظ ارزش بازار در جایگاه بیست و سوم جدول قرار دارد، در حالی که اتریوم کلاسیک در جایگاه بیست و هشتم جدول است. پپه همچنین از ارزهای یونی سواپ (UNI)، رندر (RNDR)، هدرا (HBAR) و FDUSD پیشی گرفته است.

یونی سواپ

بخش های مرتبط با میم کوین در حال رشد هستند

بازار ارز رمزنگاری در 13 مه تنها 1.7 درصد افزایش یافت، در حالی که قیمت بیت کوین جهش 2.7 درصدی داشت. هر چند که امروز، 14 مه، این ارز رمزنگاری پس از آفلاین شدن صرافی کوین از حدود سطح 62700 دلار به نزدیک سطح 62400 دلار کاهش یافت.

بخش های مرتبط با میم کوین ها در 24 ساعت گذشته رشد قابل توجهی را ثبت کردند. میم کوین های با مضمون گربه که از ارزهای رمزنگاری هوش مصنوعی پیش گرفته اند، در 24 ساعت گذشته 14.5 درصد رشد کرده اند. این جهش به خاطر روند صعودی POPCAT، MOG و میم کوین های کوچک تر مبتنی بر گربه بوده است. MOG و POPCAT در 24 ساعت گذشته به ترتیب 30 و 27 درصد افزایش داشته اند.

داده های وب سایت کوین‌گکو نشان می دهند که میم کوین ها و کوین های با مضمون سگ، چهارمین و پنجمین بخش هایی هستند که سریع ترین رشد را دارند.

رشد میم کوین ها با بازگشت کیت گیل

پپه و میم کوین ها پس از انتشار عکسی توسط کیت گیل (معروف به Roaring Kitty) در پلتفرم ایکس شروع به افزایش کرده اند. حساب Roaring Kitty از ژوئن 2021 تا قبل از این پست غیرفعال بوده است.

این حساب کاربری در 12 مه تصویری از مردی روی صندلی را منتشر کرد که یک کنترل در دست داشت و در حال خم شدن به سمت جلو بود، انگار می خواهد تمرکز کند. کاربران ایکس و ردیت (Reddit) چنین برداشت کردند که گیل اشاره می کند که این دوره تمرکز زیاد است.

توکن GME

میم کوین گیم‌استاپ (GME) با بازگشت کیت گیل بیش از 550 درصد جهش کرد، در حالی که توکن AMC حدود 1200 درصد افزایش یافت. کیت گیل در هنگام رشد انفجاری سهام های میم، از جمله سهام شرکت گیم‌استاپ و AMC Entertainment، در سال 2021 در کانون توجهات قرار گرفت. ارزش سهام این دوشرکت تا پایان آن سال بیش از 1000 درصد رشد کرد.

منبع u.today u.today cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.