در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تلگرام نسخه آزمایشی بلاک چین TON را یکم سپتامبر راه اندازی می کند

0 2,928

بلاک چین آزمایشی شبکه باز تلگرام (TON) یکم سپتامبر راه اندازی خواهد شد. در تاریخ 28 آگوست، خبرگزاری روسی ودوموستی به نقل از یک سرمایه گذار ناشناسِ TON ادعا کرد، این اطلاعات را از تیم توسعه و رئیس یکی از شرکت هایی که تاکنون در این آزمایش شرکت نموده، دریافت کرده است.

طبق اعلام این خبرگزاری، نرم افزار نود TON و تمام اسناد مربوطه یکم سپتامبر برای عموم منتشر خواهد شد. این منبع افزود، پیش بینی می شود اولین نسخه این بلاکچین از قبل دارای ویژگی های شاردینگ (sharding) و مکانیسم های مختلف عملکرد توافق عمومی باشد.

بلاک چینی که از ابتدا محبوب بود

پروژه TON یک برنامه غیرمتمرکز و یک پلتفرم پیام رسان است که توسط تیم پیام رسان تلگرام توسعه داده شده است. این بلاکچین قرار است با اپلیکیشن پیام رسان تلگرام که دارای بیش از 200 میلیون کاربر است، ادغام شود.

این شرکت در نظر دارد توکن بومی خود را به نام گرام (Gram) در پایان سه ماهه سوم سال 2019 راه اندازی کند. در ماه جولای، موسسه گرام آسیا در کره جنوبی شروع به فروش توکن های گرام با قیمت 4 دلار و سه برابر قیمت عرضه اولیه آن کرد.

طبق یک ایمیل ارسالی به سرمایه گذاران در ماه مه، سرویس پیام رسان تلگرام یک نسخه آزمایشی از بلاک چین TON را برای مشتریان منتشر ساخت.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.