در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مونرو و مولتی چین با اعلام خبر اخیر بایننس برای حذف از لیست سقوط کردند

0 215

مونرو با این خبر که بایننس ارزهای حریم خصوصی را از لیست حذف می کند، بیش از 15 درصد کاهش یافته است.

صرافی ارز دیجیتال در یک اعلامیه رسمی نوشت: «در بایننس، ما به صورت دوره‌ای هر دارایی دیجیتالی را که فهرست می‌کنیم بررسی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که سطح بالایی از استانداردهای مورد انتظار ما را برآورده می‌کند. زمانی که یک سکه یا توکن دیگر این استاندارد را ندارد، یا صنعت تغییر می‌کند، بررسی عمیق‌تری انجام می‌دهیم و احتمالاً آن را از فهرست حذف می‌کنیم. ما معتقدیم که این به بهترین وجه از همه کاربران ما محافظت می‌کند.»

ارزهای دارای حریم خصوصی چه هستند و چه تفاوتی با بیت کوین دارند؟

بایننس در روز 20 فوریه چهار ارز،ANT، XMR، MULTI، VAL ، را از پلتفرم خود حذف خواهد کرد و علت این حذف از لیست را عدم انطباق با استانداردهای بایننس ذکر شده است.

از این تاریخ، بایننس معاملات ANT/BTC، ANT/USDT، MULTI/USDT، USDT/VAI، XMR/BNB، XMR/BTC، XMR/ETH، XMR/USDT را متوقف خواهد کرد. علاوه بر این، در روز مشخص شده، پس از پایان معاملات در هر جفت معاملاتی مربوطه، کلیه سفارشات معاملاتی به طور خودکار حذف خواهند شد.

واکنش اولیه چهار ارز به حذف از لیست بایننس

در زمان نگارش این مقاله، VAIو آراگون (ANT) عملاً هیچ واکنشی به خبر خروج از فهرست بایننس نداشتند. با این حال، MULTI و XMR اندکی پس از اعلام سقوط کردند.

طبق گزارش کوین مارکت کپ در 24 ساعت گذشته مولتی چین بیش از 27 درصد از ارزش خود را از دست داده و به 1.54 دلار کاهش یافته است. ارزش بازار نیز با همین درصد کاهش یافت و به 22 میلیون دلار رسید.

با این حال، حجم معاملات توکن تقریباً 190٪ افزایش یافته است که ممکن است نشان دهنده این باشد که معامله گران در حال انتقال توکن یا نقدینگی خود هستند.

XMR نیز با کاهش چشمگیر واکنش نشان داد و 17 درصد سقوط کرد.در زمان نوشتن گزارش، این توکن با قیمت 137.77 دلار معامله می شود. حجم معاملات نیز نزدیک به 77 درصد افزایش یافت و به 102 میلیون دلار رسید.

حذف ارزهای دیجیتال حریم خصوصی از صرافی ها

صرافی رمزنگاری OKX نیز ارزهای متمرکز بر حریم خصوصی Monero ، ZCash و Dash در ژانویه از فهرست خارج کرد.

این پلتفرم دلیل حذف جفت های معاملاتی را «عدم رعایت معیارهای سختگیرانه آن» ذکر کرده است. از 27 دسامبر 2023، این پلتفرم پذیرش سپرده در توکن‌های FSN، ZKS، CAPO، CVP، XMR، DASH، ZEC و ZEN را متوقف کرد. برداشت این ارزهای دیجیتال تا 5 مارس 2024 در دسترس کاربران خواهد بود.

صرافی‌ها در چند سال گذشته با فشارهای نظارتی فزاینده‌ای برای حذف ارزهای حریم خصوصی از فهرست مواجه بوده‌اند، که منجر به حذف برخی از ارزها برای حفظ حریم خصوصی خود شده است.

منبع theblock crypto.news cryptoslate

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.