در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تغییر مسیر استخر استخراج بزرگ چینی به سمت استخراج آلت کوین ها

0 664

با وجود افزایش 33 درصدی نرخ هش بیت کوین در 48 ساعت گذشته، صنعت استخراج هنوز بلاتکلیف است. این امر باعث شده تا استخر استخراج Baite، یکی از بزرگترین استخرهای چین، چاره ای جز کنار کشیدن از رقابت استخراج نداشته باشد.

طبق گفته رسانه های محلی چین در روز گذشته، نرخ هش Valarhash Baite، شرکت استخراج چینی، به میزان قابل توجهی کاهش یافته و از 4000 پتاهش در ثانیه به 200 پتاهش در اوایل ماه مارس رسیده است. به نظر می رسد این استخر تصمیم دارد از استخراج بیت کوین خارج شده و احتمالا در آینده ای نزدیک به سمت استخراج آلت کوین ها برود.

بیش از 9 درصد نرخ هش بیت کوین مربوط به Valarhash است

ولرهش دو استخر استخراج بیت کوین به نام Bytepool و 1THash را همراه با پلتفرم استخراج ابری 1TMine و مزرعه استخراج Nelson، در جولای سال گذشته در سیچوان چین راه اندازی کرد.

طبق گزارشات دو استخر Bytepool و 1THash بیش از 9 درصد نرخ هش کل شبکه بیت کوین را در اختیار دارند. در حالی که استخر 1THash اکنون رتبه هشتم را به خود اختصاص داده، این احتمال وجود دارد که Bytepool قدرت باقی مانده خود را به این استخر منتقل کند.

استخر استخراج

تاثیر کرونا بر استخراج کنندگان چینی

طبق گزارشات قبلی، بیش از 40 تاسیسات مربوط به استخراج بیت کوین، به دلیل افت اخیر قیمت بیت کوین و عدم سودآوری تجهیزات استخراج، تعطیل شده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.