در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

جهش هفت درصدی قیمت TON بعد از ادغام کیف پول TON در تلگرام

0 298

اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تلگرام، تقریباً سه سال پس از اولین افشای برنامه‌هایش برای ساخت اکوسیستم Web3، سرانجام از یک کیف پول ارز دیجیتال رونمایی کرد.

این کیف پول در جریان رویداد Token2049 در سنگاپور رونمایی شد.

تلگرام از یکپارچه سازی کیف پول حضانتی خود مبتنی بر TON رونمایی کرد. کیف پول رمزنگاری شده بر روی بلاک چین TheOpen Network (TON) توسعه یافته و اکنون در دسترس 800 میلیون کاربر آن در سراسر جهان است.

ادغام کیف پول TON در تلگرام به افزایش قیمت سکه TON تقریباً 7 درصد کمک کرد.

TON price surge post wallet integration. Source: TradingView

بنیاد TON گفت که پروژه های ساخته شده بر روی بلاک چین TON به پلتفرم تبلیغاتی اپلیکیشن پیام رسانی، تبلیغات تلگرام، در اولویت دسترسی قرار خواهند داشت.

ویژگی کیف پول در حال حاضر در تنظیمات برای کاربران فعلی موجود است و عرضه جهانی در ماه نوامبر اواخر سال جاری به استثنای ایالات متحده و چند کشور دیگر آغاز خواهد شد. گزینه Crypto Wallet در حال حاضر در تنظیمات تلگرام موجود است. تلگرام قصد داشت تا اوایل سال 2019 کیف پول رمزنگاری مبتنی بر TON را یکپارچه سازی کند، اما پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه تلگرام به دلیل ارائه اولیه سکه 1.7 میلیارد دلاری (ICO) این برنامه پیام رسانی مجبور شد روابط خود را با بنیاد بلاک چین در سال 2020 قطع کند و آن را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده تلقی کند.

پلتفرم پیام‌رسانی با SEC با جریمه 18.5 میلیون دلاری و وعده بازپرداخت سرمایه‌گذاران هرگونه وجوه خرج نشده موافقت کرد.

با تجدید پیوند بین دو شرکت، بنیاد TON امیدوار است که زیرساخت Web3 را بر روی این پلت فرم پیام رسانی محبوب ایجاد کند. سازندگان این پروژه امیدوارند به مشکلات مربوط به ورود به سیستم پایان دهند و دروازه ای برای رمزنگاری برای همه کاربران تلگرام ایجاد کنند.

منبع cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.