در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

یک «پامپ جعلی» برای بیت‌کوین، قبل از افت شدید پیش بینی می شود

0 302

یک تحلیلگر ارزدیجیتال پیش‌بینی می‌کند که افزایش جعلی قیمت برای بیت‌کوین پیش از افت شدید قیمتی اتفاق بیفتد.

با توجه به تحلیل نقدینگی و رفتار سازنده بازار توسط یک معامله‌ گر معروف ارز دیجیتال در X (توییتر سابق) بیت‌ کوین (BTC) در روزهای آینده می تواند برای یک افزایش قیمت تا سطح 27000 دلار آماده باشد. این پامپ کوتاه مدت مورد انتظار یک رویداد انحلال عظیم را تا زیر 24000 دلار برای بیت کوین ممکن است به دنبال داشته باشد.

قابل ذکر است، همین تحلیلگر رمز ارز که حساب CrypNuevo را مدیریت می کند، دقت بالایی را در تحلیل تکنیکال معاملات خود نشان داده است و در آخرین پیش بینی گزارش شده از یک “دامپ جعلی” در نمودار قیمت بیت کوین، در 28 آگوست مشاهده شد.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال در 11 سپتامبر با ضرر نوسانات را آغاز کرد، معامله‌ گر معتقد است که برعکس آخرین تحلیل او اتفاق می‌افتد و سازندگان بازار بیت‌ کوین، قبل از تخلیه بیشتر برای نقد کردن موقعیت‌های خرید بیت کوین در بازار برای یک “پامپ جعلی” تا 26900 دلار آماده می‌شوند. سطوح پیش بینی شده قیمت ابتدا 24000 دلار و سپس 23000 دلار است.

در نمودار قیمت 4 ساعته بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین در مستطیل حمایت قیمت ترسیم شده توسط تحلیلگر در روز یکشنبه معامله می شود.

Crypto analyst predicts ‘fake pump’ for Bitcoin, before huge dump
Bitcoin 4-hour price chart prediction. Source: CrypNuevo (with TradingView)

بازار سازان سطح 24 هزار دلار را زیر نظر دارند!

جالب اینجاست که این دامپ از زمان آخرین پیش بینی گزارش شده توسط CrypNuevo اعلام شده است. همانطور که تحلیلگر متخصص معتقد است که سازندگان بازار و نهنگ‌ های بیت‌ کوین برای چند هفته خود را برای رسیدن به این اهداف قیمتی زیر 24000 دلار آماده کرده‌اند.

اگر سطوح تسویه نقدینگی را از 2 هفته قبل مقایسه کنیم، می بینیم که چگونه انحلال در آن منطقه در چند هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. مثلا ما پامپ خبری ETF بیت کوین را در 29 آگوست داشتیم که بسیاری از معامله گران را بین 27.5 تا 28 هزار دلار به دام انداخت.

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC)

در همین حال، بیت کوین با 0.5 درصد زیان در روز با 25671 دلار معامله می شود. تست سطوح پشتیبانی قیمت فوق‌ الذکر، قبل از اینکه یک پامپ کوچک تا 26900 دلار رخ دهد و به دنبال آن کاهش شدیدی به 23000 دلار انجام شود وجود دارد.

با در نظر گرفتن همه موارد، توانایی دارایی دیجیتال برای برآورده کردن انتظارات تحلیلگر فوق به تحولات بیشتر مرتبط با بیت کوین و همچنین احساسات عمومی در زمینه ارز دیجیتال و چشم انداز اقتصاد کلان بستگی دارد.

در میان داده‌های CPI ایالات متحده و حکم دادگاه Delaware Bankruptcy Court در مورد انحلال FTX که هر دو در 13 سپتامبر است، انتظار می‌رود این هفته پرنوسان و مملو از فرصت های معاملاتی برای تحلیلگران باشد.

منبع .crast.net finbold.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.