در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

انتشار و راه اندازی نسخه دوم وُرم‌هول (Wormhole v2)؛ پلی بین اتریوم و سولانا

0 606

وُرم‌هول (Wormhole) ، یک اکوسیستم پیشگام با قابلیت تعامل متقابل، که برای ایجاد ارتباط بین بلاک‌چین‌های مختلف طراحی شده است، نسخه دوم خود را منتشر کرد و جزئیات انتقال از نسخه 1 به 2 را اعلام کرد.

راه‌اندازی نسخه دوم  وُرم‌هول (Wormhole v2)؛ پل سولانا اتریوم

طبق اعلامیه رسمی که در حساب اصلی توییتر Wormhole منتشر شد، نسخه دوم وُرم‌هول در حال اجرا و کار کردن است:

امروز بسیار خوشحال هستیم که راه‌اندازی پل انتقال توکن وُرم‌هول خود را با اتریوم و سولانا اعلام می‌کنیم.

نسخه دوم وُرم‌هول این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا دارایی‌های توکن‌سازی شده را بین بلاک‌چین اتریوم و سولانا منتقل کنند. تیم توسعه آن تاکید کرد که در حال حاضر تقاضا برای این نوع پل چشمگیر بوده است:

این بهترین زمان برای انتشار نسخه دوم وُرم‌هول و راه‌اندازی پل انتقال توکن آن بود. بیایید در مورد آینده و چگونگی تقویت تعامل متقابل بین بلاک‌چین‌ها با این نسخه صحبت کنیم.

انتقال نقدینگی از نسخه اول به دوم اولین گام در پیشرفت اکوسیستم وُرم‌هول خواهد بود. تقریبا 250 میلیون دلار از دارایی‌های مختلف به پل جدید منتقل خواهد شد. کاربران صرافی سرم (Serum – اولین صرافی غیرمتمرکز مستقر در سولانا) قادر خواهند بود ارزهای خود را از طریق همان رابط کاربری دارایی‌های رپد شده در کیف‌پول سولت ( Sollet) استفاده کنند و بدون هیچ کارمزدی آنها را به دارایی‌های موجود در سولانا تبدیل کنند.

بلاک‌چین‌های بیشتر، همکاری بیشتر

سپس، نسخه دوم وُرم‌هول با کیف‌پول فانتوم (Phantom) سولانا ادغام خواهد شد. در نسخه تازه منتشر شده، دارایی‌های وُرم‌هول در فانتوم به صورت توکن‌های NFT نمایش داده خواهند شد.

انتقال توکن‌ها در وُرم‌هول توسط Saber HQ (محصول بین زنجیره ای سولانا) پشتیبانی می‌شود. در نهایت، توسعه‌دهندگان برنامه‌های خود را برای همکاری با بلاک‌چین ترا و شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) جهت پیشبرد اکوسیستم نقدینگی بین زنجیره‌ای اعلام کردند.

طبق گزارش‌های منتشر شده، ارز پایدار یو اس دی کوین از اتریوم پیشی گرفته و ارز اصلی مورد استفاده در پل‌های بین زنجیره‌ای است. 

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.