در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مواجه شدن قیمت اتریوم با دو سطح مقاومت کلیدی

0 1,017

ارزهای رمزنگاری از جمله اتریوم هفته سختی را پشت سر گذاشتند. سرمایه گذاران در ابتدای هفته انتظار داشتند که قیمت ها در بازار به بالاترین سطح سال برسند، اما وقتی که قیمت بیشتر دارایی های دیجیتال طی دو روز 10 درصد کاهش یافت، نظر خود را به سرعت تغییر دادند.

این کاهش قیمت همزمان با این ترس همراه شد که ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین، در حال فروش بیت کوین های ذخیره شده خودش است. این شخص تعداد زیادی بیت کوین به ارزش میلیاردها دلار در اختیار دارد و جای تعجب نیست که فروش آنها می تواند منجر به سقوط بازار شود.

در حالی که برخی پیش بینی می کنند که بازار ارز رمزنگاری بهبود خواهد یافت، چون معلوم شد که ناکاموتو اقدام به فروش بیت کوین های خود نکرده است. اما برخی دیگر از تحلیلگران می گویند که قیمت اتریوم در حال افزایش یافتن به سمت سطح های مهم مقاومت است. این سطح های مقاومت حرکت صعودی اتریوم را محدود کرده اند.

اتریوم باید این سطح های مقاومت کلیدی را بشکند

در حال حاضر، اتریوم با 3.52 درصد افزایش تقریبا از 10 ارز برتر بازار پیشی گرفته است، اما پیش بینی می شود که روند صعودی آن به زودی متوقف خواهد شد.

یکی از تحلیلگران برجسته بازار ارز رمزنگاری اخیرا خاطر نشان کرد که اتریوم در شمع های باز شده هفتگی و ماهانه در حال نزدیک شدن به سطح های مقاومت قوی است.

باز شدن شمع هفتگی، جایی که معاملات اتریوم در ابتدای روز دوشنبه آغاز شدند، در حدود سطح مقاومت 207 دلار است. در حالی که باز شدن شمع ماهانه ،جایی که معاملات اتریوم در ابتدای ماه مه شروع شد ، نزدیک به سطح مقاومت 210 دلار است. این ارز باید این سطوح را بازپس گیرد تا روند صعودی آن تثبیت شود.

طبق گزارش های قبلی بیت کوینیست، موجودی اتریوم صرافی های ارز رمزنگاری بیشتر از گذشته است و آدرس های متعلق به پلتفرم هایی مانند بیت فینکس و بایننس تقریبا دارای 18 میلیون اتریوم هستند.

یک تحلیلگر برجسته داده ها، اظهار داشت که این یک نشانه احتمالی از روند نزولی قیمت اتریوم است. این تحلیلگر از طریق یک توییت درباره ارزهای رمزنگاری نگهداری شده در کیف پول های صرافی ها گفت:

موجودی های اتریوم در بالاترین سطح قرار دارند و از ” پنجشنبه سیاه” تاکنون 132000 اتریوم (معادل 26 میلیون دلار) افزایش یافته اند…. تفسیر من روند صعودی برای بیت کوین و روند نزولی برای اتریوم است.

یک تحلیلگر دیگر با تایید چشم انداز روند نزولی قیمت اتریوم خاطرنشان کرد که اتریوم با یک” الگوی اصلاحی” مواجه خواهد شد و قیمت این ارز به حدود سطح 50 دلار خواهد رسید. معامله گری که این پیش بینی را مطرح کرده است، کاهش قیمت بیت کوین به سطح 3000 دلار و ریپل به 0.13 دلار را چند ماه قبل پیش بینی کرده بود و این اتفاق هم رخ داد.

چشم انداز بلند مدت اتریوم صعودی است

با وجود چشم انداز کوتاه مدت نزولی، برخی از تحلیلگران ادعا کرده اند که بدون شک چشم انداز بلندمدت اتریوم صعودی است.

رایان سلکیس، مدیر اجرایی مِساری (Messari) توضیح داد که وارد كردن سیستم مالی غیر متمرکز (DeFi) به حوزه بلاک چین می تواند در بلند مدت قیمت اتریوم را به بالاترین سقف برساند. این که آیا این اظهار نظر بر اساس عملکرد قیمت اتریوم بر حسب دلار صورت گرفته یا بر حسب بیت کوین، مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.