در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پست ایلان ماسک در پلتفرم ایکس و واکنش جامعه دوج کوین به آن

0 505

ایلان ماسک در 29 جولای پستی را در پلتفرم رسانه اجتماعی ایکس ( که قبلا توییتر نام داشت) منتشر کرد و  گفت که خبر ویژه ای در راه است.

این پست موجی از واکنش ها را از سوی جامعه ارز رمزنگاری، به ویژه حساب های کاربری با تم دوج کوین، به همراه داشت. اکثر افراد جامعه، از جمله دیوید گوخشتین از تاثیرگذاران فضای مجازی، انتظار دارند که پلتفرم ایکس دوج کوین را به سیستم پرداخت خود اضافه کند، چون ماسک در گذشته بارها به این نکته اشاره کرده است. 
دوج کوین چیست؟ آموزش کامل دوج کوین

پلتفرم ایکس

ایلان ماسک با اشاره به اضافه شدن ویژگی دیگری به پلتفرم ایکس، توجه جامعه را به خود جلب کرده است. وی در هفته گذشته نام توییتر را به ایکس تغییر داد و این پلتفرم اکنون دستخوش تغییرات زیادی است. اوایل امروز ماسک تصویری را با لوگوی پلتفرم جدید ایکس (X) منتشر کرد و برخی از حساب های کاربری با تم ریپل (XRP) به آن واکنش نشان دادند و این نماد را به لوگوی این ارز تشبیه کردند.

قیمت دوج کوین پس از انتشار پست ماسک افزایش یافت و تا حدود سطح 0.082 دلار رسید. در زمان انتشار این مطلب، قیمت این میم کوین در حدود سطح 0.08 دلار در نوسان بود. دوج کوین در یک هفته گذشته حدود 13 درصد افزایش قیمت داشته است.

اگر ایلان ماسک واقعا دوج کوین را به سرویس پرداخت پلتفرم ایکس اضافه کند، این منجر به پذیرش غیرقابل تصور و افزایش استفاده از این ارز خواهد شد، ضمن این که قیمت آن نیز ممکن است رشد قابل توجهی داشته باشد.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.