در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پیش بینی ادامه روند صعودی اتریوم و انباشت آن توسط نهنگ ها

0 1,236

اتریوم در روزهای گذشته شاهد یک حرکت رو به بالای قوی بوده است. تنها در 24 ساعت گذشته، این ارز رده دومی جدول 10 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. در حال حاضر، این ارز در حدود سطح 236 دلار معامله می شود و آماده حرکت به سمت سطح 244 دلار ، بالاترین سطح از ابتدای ماه مارس تاکنون، است.

این افزایش اهمیت ویژه ای دارد، چون در یک زمان بسیار مهم برای روندهای صعودی این ارز اتفاق می افتد. یک معامله گر معروف بازار ارز رمزنگاری نمودار زیر را به اشتراک گذاشت و نوشت که اکنون “زمان تصمیم گیری” برای اتریوم است.

اتریوم
نمودار قیمت اتریوم بر حسب بیت کوین

این نمودار نشان می دهد که به زودی اتریوم روند نزولی تقریبا سه ساله خود را خواهد شکست و از یک سطح کلیدی در شاخص قدرت نسبی عبور خواهد کرد. اتریوم امروز با 10 درصد افزایش از بیت کوین پیشی گرفت و این حرکت در هفته های آتی منجر به افزایش بیشتر قیمت این آلت کوین خواهد شد.

توضیح تحلیلگران درباره صعودی بودن قیمت اتریوم

طبق توضیحات تحلیلگران، دلایلی برای شکل گیری این روند صعودی و پیش بینی افزایش قیمت اتریوم به سطح های بالاتر وجود دارند.

رایان شان آدامز، موسس Mythos Capital، اظهار داشت که فاندامنتال های این ارز طی چند هفته گذشته رشد کرده اند. وی توضیح داد که افزایش تقاضا برای معاملات موجب افزایش کارمزد تراکنش ها شده و این نشان دهنده افزایش بیشتر قیمت اتریوم است.

یکی از تحلیلگران بازار ارز رمزنگاری خاطر نشان کرد که برای اولین بار پس از پیدایش اتریوم، میانگین متحرک همگرایی واگرایی در نمودار ماهانه قیمت اتریوم بر حسب بیت کوین وارد منطقه صعودی شده است.

طبق توضیح فرهنگ لغت تخصصی مالی اینوستوپدیا، میانگین متحرک همگرایی واگرایی یک شاخص نوسان سنج و تعقیب کننده یا بررسی کننده روند است که رابطه بین دو میانگین متحرک قیمت یک ارز را نشان می دهد. 

چنین حرکتی نشان می دهد که روند اتریوم که طی چند هفته گذشته با آن مواجه بوده، کاملا صعودی است.

پیش بینی روند صعودی و شروع انباشت توسط سرمایه گذاران

سرمایه گذاران در این روندها اقدام به انباشت می کنند و نظر آنها در مورد روند قیمت اتریوم به صعودی تغییر کرده است.

شرکت تحلیل بلاک چین سانتیمنت اخیرا اعلام کرد که طی چند هفته گذشته انباشت اتریوم توسط نهنگ ها به سرعت افزایش یافته است.

این شرکت با اشاره به نمودار زیر نوشت:

آدرس های نهنگ های اتریوم به تازگی به بالاترین سطح در 10 ماه گذشته رسیدند و 100 نهنگ بزرگ بیش از 21800000 اتریوم را در اختیار دارند. این بزرگترین انباشت از ماه مه سال 2019 تاکنون است. تنها در دو روز گذشته، نهنگ ها 145000 اتریوم دیگر به این کیف پول ها اضافه کرده اند.

انباشت اتریوم
نمودار انباشت اتریوم توسط نهنگ ها

همچنین سرمایه داران سرشناسی نظیر گَری تن اخیرا با انتظار روند صعودی، اقدام به خرید و انباشت اتریوم کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.