در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
+2.57%
Ripple
+0.54%
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
+0.74%
Tether
-0.1%
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
+1.7%
Tezos
-0.1%
Ethereum Classic
NEO
+1.05%
Maker
Ontology
ZCash
+4.24%
Dogecoin
+0.28%

محصول کریپتوکامپر در واکنش به داده های جعلی صرافی ها

0 156

کریپتوکامپر، شرکت ارائه دهنده داده های رمزنگاری در لندن محصولی را عرضه کرد که می تواند حجم مبادلات بیش از 100 صرافی در سرتاسر جهان را ارزیابی کند. این خبر در دوازدهم ژوئن منتشر گردید.

طبق گفته کریپتوکامپر، این محصول جدید در پاسخ به نگرانی های رو به رشد این صنعت ارائه شده است. زیرا با توجه به تحقیقات مشخص شد که تعداد قابل توجهی از صرافی های رمزنگاری در جهان از واش تریدینگ و سایر استراتژی ها شامل طرح های تشویقی برای تجارت و تقلب در نمایش واقعی داده ها استفاده می کنند تا به طور مصنوعی حجم مبادلات را افزایش دهند.

در این گزارش اعلام شد:

این مشکل با وجود صرافی های کم اعتبار (رتبه C الی D) که سهم بازار را در 12 ماه گذشته به مقدار 12 درصد افزایش داده اند، بدتر شده است. با توجه به این مشکل، نیاز برای یک روش رتبه بندی که متکی به حجم های دروغین نباشد، لازم به نظر رسید.

طبق گزارش، به منظور مقابله با این مشکل و ارائه یک بینش مطمئن تر برای اندازه گیری حجم مبادلات صرافی ها، کریپتوکامپر سیستم سنجش حجم مبادلات صرافی (Exchange Benchmark) خود را با بکارگیری هم رویکرد کیفی (که ناشی از سعی و کوشش) است و رویکرد کمی (کیفیت بازار بر اساس دفتر سفارش و داده های تجاری) را اندازی کرده است.

به جای تکیه بر حجم مبادلات تجمیعی، این معیار از “ارتباط حجم با نوسانات و انحراف معیار استاندارد آن” به عنوان داده های ورودی برای بیش از 30 نوع متریک استفاده می کند.

کریپتو کامپر با استفاده از متریک های سنجش به منظور تحلیل و تجزیه داده ها در ماه مه 2019 نشان می دهد که ده صرافی مورد اطمینان در جهان، به ترتیب لیست زیر هستند:

کوین بیس، پولونیکس، بیت استمپ، بیت فلایر، لیکوئید، ایت بیت، کراکن، بایننس، جمینی و بیت هامب.

این گزارش اشاره می کند، این معیار از مجموعه شاخص های کریپتوکامپر به منظور ایجاد نرخ مرجع صرافی های درجه یک تغذیه می کند تا داده های کاملا صحیحی را به سرمایه گذاران و معامله گران ارائه کند. همراه این محصول، توضیحات دقیقی برای روش سنجش مبادلات به وسیله ی واحد تحقیقاتی کریپتوکامپر منتشر شده است.

همانطور که قبلا گزارش شد، یک تحلیل از ارائه دهنده شاخص سرمایه های رمزنگاری، به نام بیتوایز اَسِت منجمنت در ماه مارس به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ارسال شد که طبق اعلام آن 95 درصد از حجم مبادلات صرافی هایی که تحت نظارت قانون نیستند، به نظر جعلی میرسد.

تحلیل بیت وایز منعکس کننده تحلیل های قبلی است که نشان می دهد حجم مبادلات جعلی در این صنعت رواج گرفته است.

دیروز، کریپتو کامپر از همکاری با نزدک به منظور انتشار یک محصول قیمت گذاری ارز رمزنگاری جدید برای سرمایه گذاران نهادی خبر داد.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.