در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بانک های مرکزی محرک افزایش فوق العاده بیت کوین

0 953

آنتونی پامپلیانو یا پامپ از شرکت مدیریت سرمایه مورگان گریک دیجیتال معتقد است بیت کوین تا 18 ماه آینده در حال گذراندن یک دوره تاریخی است.

یک طوفان عالی به نفع بیت کوین

پامپلیانو در گفتگو با بلاکس لایو تی. وی. در اوایل ماه ژوئن گفت، 18 ماه آتی برای بیت کوین حیاتی است. بنیانگذار شرکت مورگان گریک دیجیتال معتقد است بسیاری از تحولات به همراه تاثیرات بالقوه اقتصاد جهانی به بالابردن نقش بیت کوین در سیستم مالی جهانی کمک خواهند کرد.

در این برنامه تلوزیونی جسیکا واکر از پامپلیانو پرسید:

آیا بیت کوین در زمان بی ثباتی اقتصادی مانند یک پادشاه سلطنت را به عهده خواهد گرفت؟

پامپ تنش های بین آمریکا و چین، سیاست های بانک مرکزی و نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین در سال 2020 را به عنوان محرک های مهمی عنوان کرد که تاثیر مثبتی بر قیمت بیت کوین خواهند داشت.

طبق گفته پامپلیانو:

در طول 12 الی 18 ماه آتی، ما در حال رفتن به سمت یک طوفان به نفع بیت کوین هستیم. تعدادی از رویدادها وجود دارد که قرار است همزمان با هم اتفاق بیفتد. بانک های مرکزی مجبور خواهند شد نرخ بهره را مقداری کاهش دهند و شاید سیاست های پولی را تسهیل کنند (QE). این رویدادها در نهایت منجر به هدایت بیت کوین به یک حالت فوق العاده افزایشی می شوند.

در حال حاضر چندین تحلیلگر بازار هشدار می دهند که مسیر فعلی اقتصاد جهانی یکی دیگر از گرایش هایی است که به سمت بحران مالی پیش می‌‌رود. به نظر می‎رسد بیت کوین در جایگاه نخست برای سوار شدن بر این موج اقتصادی پر سروصدا قرار دارد و می تواند به عنوان یک جایگزین غیرسیاسی برای پول چاپی باشد.

دوره حاضر، نقطه تاریخ ساز بیت کوین

سیاست گذاران مالی سراسر جهان از ذخایر فدرال در آمریکا گرفته تا بانک ژاپن (BOJ)  و بانک مرکزی اروپا (ECB) همه در حال اتخاذ سیاست های صلح آمیز هستند.

بیت کوین پس از بحران مالی 2008 ظهور کرد و پس از یک سال و نیم به طور بالقوه توانست آزمایش خود را پس دهد. این طلای دیجیتال در حال حاضر یک پناهگاه مناسب برای سرمایه گذاران در طوفان اقتصادی بعدی خواهد بود. به طرز عجیبی، این بانک ها هستند که می توانند وضعیت آن را به عنوان نخستین راه حل برای جدایی پول و دولت، بیشتر تقویت کنند.

همانگونه که جدایی کلیسا و دولت راه را برای آزادی سیاسی  و دینی گشود، حامیان بیت کوین استدلال می کنند که یک سیستم پول اختیاری و کاملا خنثی می تواند همین کار را برای آزادی اقتصادی انجام دهد. به عبارتی دیگر، بیت کوین قادر است آنچه که اینترنت برای دنیای اطلاعات انجام داد را برای پول انجام دهد.

این (بیت کوین) به ویژه زمانی مهم است که بحث بر سر انتقال و ذخیره سازی یک ارزش در مقایسه با پول فیات که دارای “اعتماد و اعتبار کامل” است و سیستم مالی جهانی را در محاصره و به گروگان گرفته است، می شود.

خوشبختانه بیت کوین یک روش برای ذخیره ارزش خواهد بود که کاملا تحقق یافته است. در غیر اینصورت حباب اعتبار به ناچار منفجر می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.