در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

انتقال حدود 120 میلیون ریپل در یک تراکنش

0 1,331

معامله گران ارزهای رمزنگاری روز گذشته شاهد انتقال سنگین 119999900 توکن ریپل بین دو کیف پول ناشناس بودند. وال آلرت که ردیابی خودکار تراکنش های عظیم و بزرگ ارزهای رمزنگاری را در بلاک چین های مختلف انجام می دهد، اولین جایی بود که این انتقال را گزارش کرد.

اگر چه صاحبان دو کیف پول مبدا و مقصد ناشناس هستند، اما بیتامپ، جستجوگر تراکنش های ریپل، گزارش داده که صرافی لوکزامبورگی بیت استامپ فعال کننده آدرس ارسال کننده و دریافت کننده بوده است.

برای مشاهده این تراکنش می توانید اینجا کلیک کنید.

این واقعیت که صرافی بیت استامپ فعال کننده هر دو آدرس بوده لزوما به این معنا نخواهد بود که صرافی مالک ریپل ها است. زیرا صرافی آدرس هایی را در اختیار کسانی که قصد خرید و یا انتقال ارز دارند، قرار می دهد. با این حال صرافی بیت استامپ با ریپل برای قوی تر کردن محصول این شرکت برای انجام پرداخت های برون مرزی با استفاده از ریپل(ODL) همکاری دارد.

به این ترتیب در ماه های اخیر بیت استامپ مقصد تراکنش های عظیم ریپل بوده است. در ماه ژانویه این صرافی مقدار حدود 25 میلیون ریپل را از یک کیف پول ناشناس دریافت کرد. طبق گزارش وال آلرت صرافی بیت استامپ تعداد مشابهی ریپل را نیز در ماه مارس دریافت کرده است.

بیت استامپ در اقدامی که می تواند به ریپل و محصول ODL آن برای دست یافتن به انجام مبادلات در انگلیس کمک کند، پوند انگلیس را به جفت های مبادلاتی خود اضافه کرده است. طبق اعلام این صرافی تا پایان ماه سپتامبر برای تراکنش های بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین و بیت کوین کش که با جفت ارز پوند(GBP) انجام شود هیچ کارمزدی دریافت نخواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.