در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بایننس به زودی خدمات مبادله مارجین را ارائه می دهد

0 507

بایننس تایید کرد که خدماتی مبادلات مارجین را راه اندازی خواهد کرد. این خبر پس از آن که به طور تصادفی تصاویری از این خدمات در حال توسعه در توییتر منتشر شد، ارائه گردید.

در ابتدا در روز جمعه کاربران توییتر متوجه این تصاویر شده بودند. در این تصاویر بایننس عکس هایی از حالت های روشن و تیره پلتفرم خود ارسال کرد و از کاربران خواسته بود تا یکی از آنها را انتخاب کنند.

این تصاویر یک سربرگ اختصاصی با نام مارجین را نشان می داد که حاوی پیامی است مبنی بر این که مبادلات مارجین دارای حاشیه سود بالایی است، اما ریسک بالاتری نیز دارد. مبادلات مارجین به وام یا قرض دریافت شده از یک دلال یا صرافی برای مبادله یک دارایی اشاره دارد.

تِک چرچ(TechCrunch) در روز جمعه گزارش داد که به نظر می رسد بایننس در حال حاضر نسخه ثانویه این خدمات را برای برخی از کاربران منتخب خود ارائه داده است. یکی از نمایندگان بایننس نیز اعلام کرد که مبادلات مارجین به زودی در Binance.com در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیگر صرافی های رمزنگاری از جمله کراکن، اکی کوین، هیوبی و پولونیکس در حال حاضر خدمات مبادلات مارجین را ارائه می دهند.

بایننس در ماه اخیر و طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ، دومین صرافی بزرگ ارزهای رمزنگاری است و ارائه مارجین به روزترین سرویسی است که توسط این صرافی ارائه می شود.

ارائه و افزودن ویژگی ها و خدمات جدید بخشی از طرح توسعه این صرافی است. بایننس اخیرا یک صرافی غیر متمرکز به نام بایننس دکس(Binance DEX) را راه اندازی کرده است. همچنین یک صرافی برای تبدیل ارز فیات به ارز رمزنگاری در سنگاپور راه اندازی کرد.

بایننس نیز تلاش های زیادی را در زمینه همگام سازی خود با قوانین و مقررات انجام داده است. در این راستا با چندین استارتاپ امنیتی و تحلیلی از جمله چینالیسس(Chainalysis)، الیپتیک(Elliptic) و آیدنتیتی مایند(IdentityMind) همکاری داشته است.

علاوه بر این، بایننس در هکی که در اوایل ماه جاری رخ داد، بیش از 40 میلیون دلار بیت کوین را از دست داد. هر چند طبق اعلام بایننس، با استفاده از صندوق دارایی ها امن برای کاربران، مشتریان تحت تاثیر این سرقت قرار نگرفته اند.

پس از این هک، صرافی تعدادی ارتقاء امنیتی انجام داد و یک هفته بعد ارائه کامل خدمات خود را از سر گرفت.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.