در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بهترین فرصت خرید بیت کوین در اصلاح قیمت

0 1,102

ویس ریتینگ، یک نماینده مستقل تحلیل بازار معتقد است که افزایش قیمت بیت کوین تا نرخ 8373 دلار، درها را به سمت یک فرصت خرید مادام العمر می گشاید.

ویس: در قیمت پایین خرید کنید

طبق توییت ویس ریتینگز در پنج شنبه، وضعیت فنی حاضر بیت کوین بهترین فرصت خرید را از سال 2015 برای سرمایه گذاران ارائه می کند.

این نماینده مستقل، ارزیابی های خود را بر اساس تحلیل های تحلیلگر ارشد رمزنگاری به نام جان ویلاورد ارائه می دهد.

این تحلیلگر گفت، افزایش اخیر قیمت بیت کوین تا مرز 8373 دلار، بازار را برای یک اصلاح قریب الوقوع آماده می کند که بزرگترین فرصت خرید را از سال 2015 تاکنون در اختیار قرار می دهد.

ویس ریتینگز در توییتر اعلام کرد:

تحلیلگر ارشد ما به نام جان ویلاورد پیش بینی می‌کند، اصلاح بیت کوین بهترین فرصت خرید را از سال 2015 پیش روی ما قرار می‌دهد.

به عنوان مثال در ژانویه سال 2012، پس از اینکه بیت کوین به ازای هر توکن تا 7 دلار از سطح کف 2 دلار (در چند ماه قبل) افزایش یافت، بیت کوین یک اصلاح 45 درصدی را تجربه و تا قیمت 4 دلار کاهش یافت. اما آن یک سکوی پرتاب برای یک حرکت افزایشی بود که بیت کوین را برای اولین بار از بدو پیدایش خود به قیمت چهار رقمی رساند. قیمت بیت کوین طی این افزایش در دسامبر 2013 تقریبا تا 1200 دلار رسید.

ویلاورد سپس به یک رویداد یکسان در سال 2015 هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه نوامبر به 500 دلار رسید، اشاره کرد که به دنبال آن یک فروش شدید 40 درصدی بوجود آمد و قیمت را یک هفته بعد به 300 دلار کاهش داد.

آیا بیت کوین برای بار سوم نیز پیروز خواهد شد؟

طبیعتا سرمایه گذاران نگران این هستند که آیا تاریخ دوباره تکرار خواهد شد؟ بالطبع عبارت “عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست” به ذهنمان خطور می کند.

ویلاورد این نگرانی را با اشاره به فونداسیون های بیت کوین که به طور قابل توجهی در طول سال گذشته بهبود یافته و این واقعیت که استفاده از بیت کوین به زمان اوج قیمت آن در سال 2017 رسیده، تسلی داد. او همچنین اشاره کرد که حجم مبادلات در حال رسیدن به سطوحی است که از اواخر سال 2017 مشاهده نشده است.

طبق گفته وی، اخیرا حجم مبادلات 24 ساعته بیت کوین به بالاترین مقدار سال 2019 و به مبلغ 450000 دلار رسید. بالاترین مقدار قبلی در تاریخ 13 دسامبر 2017 تنها چند روز قبل از  اینکه قیمت ها به 20000 دلار برسد، اتفاق افتاد.

ویس همچنین اشاره کرد که کارمزد شبکه بیت کوین از آگوست 2017 علیرغم افزایش مستمر در حجم مبادلات در پایین ترین مقدار خود باقی مانده است. ویلاورد بیان کرد که یک همبستگی منفی بین استفاده و کارمزد وجود دارد و این ثابت می کند که ارتقا هایی مانند سگویت و شبکه لایتنینگ در فراهم ساختن این امکان بسیار نقش بسزایی داشته است.

به طور کلی ویلارد سرمایه گذاران را تشویق به تمرکز بر اخبار مثبت کرده و تاکید کرد که افزایش بزرگ و اخیر بازار شروع یک بازار افزایشی را مورد تایید قرار داده. فونداسیون های بیت کوین نقطه حمایت افزایش قیمت را بهبود بخشید و به سرمایه گذاران هشدار داد، توجه و حواس آنها به یک اصلاح شدید قریب الوقوع باشد که می تواند یک فرصت خرید فوق العاده را فراهم سازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.