در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بهترین زمان برای خرید آلت کوین ها؛ ون دپوپ می گوید

0 112

پس از شروع بازار صعودی، بسیاری از آلت کوین ها همراه با بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت. تحلیلگر مایکل ون د پوپ بهترین زمان برای خرید آلت کوین ها و آماده شدن برای بازار صعودی را مشخص کرده است.
آلت کوین ها چه هستند؟آنچه باید درباره آنها بدانید
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

بهترین زمان برای خرید آلت کوین ها چه موقع است؟

به گفته مایکل ون د پوپ، مدیرعامل و موسس پلتفرم معاملاتی ام‌ان تریدینگ (MN Trading)، بهترین زمان برای سرمایه گذاری در آلت کوین ها 6 تا 10 ماه قبل از هاوینگ بیت کوین است و اتفاقا اکنون در همین بازه زمانی قرار داریم. هاوینگ بزرگ ترین ارز بازار طبق برنامه در آوریل 2024 انجام خواهد شد.
هاوینگ بیت کوین چیست و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین خواهد داشت؟

ون د پوپ در پلتفرم ایکس گفت که این دوره بدترین دوره چرخه بازار ارز رمزنگاری است، اما نشان دهنده “بهترین دوره برای سرمایه گذاری” نیز است، چون بسیاری از آلت کوین ها در حال انجام”حرکت های بزرگی” هستند.

آلت کوین ها

شاید بخواهید بدانید که چرا برخی آلت کوین ها حرکت های عظیمی انجام می دهند. محتمل ترین دلیل این حرکت این است که شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر ( VC) در آن دارایی ها سرمایه گذاری می کنند. اما این تنها دلیل آن نیست، چون وقتی که “ارزهای بزرگ” شروع به افزایش می کنند، معامله گران به سرعت متوجه می شوند که بازار صعودی نزدیک است.

ون د پوپ چین لینک (LINK) را مثال زد که بازده سرمایه گذاری (ROI) کم یا صفر داشته است، چون  به تثبیت و نوسان در منطقه ای محدود ادامه می دهد. اما وی به یک شاخص صعودی اشاره کرد که نشان می دهد توکن LINK یکی از آلت کوین هایی است که احتمالا “روند صعودی” خواهد داشت.

شایان ذکر است که دیدگاه های ون د پوپ ممکن است جنبه تبلیغاتی یا جانبدارانه داشته باشند. لذا توصیه می شود که قبل از سرمایه گذاری در یک ارز رمزنگاری، ابتدا در مورد آن به طور کامل تحقیق کنید. در ضمن، دیدگاه های مطرح شده در این مطلب از طرف شخص ون د پوپ هستند و کوین سرا هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

هاوینگ بیت کوین یک محرک مثبت

از آنجایی که بازار نزولی همچنان ادامه دارد، تحلیلگران هاوینگ بیت کوین را یکی از رویدادهای مثبت می دانند که می تواند منجر به شروع بازار صعودی و افزایش قابل توجه ارزش بازار ارز رمزنگاری شود. هاوینگ هر چهار سال یکبار رخ می دهد و پاداش ماینرها را نصف می کند.
ارزش بازار (Market Cap) چیست و چه اهمیتی دارد؟

جالب اینجاست که کوین کلی (Kevin Kelly)، یکی از بنیانگذاران دلفی دیجیتال، پیشتر اشاره کرده بود که دو هاوینگ قبلی هفت ماه قبل از رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح خود، رخ داده اند. قیمت این ارز بزرگ بازار قبل و بعد از سه هاوینگ گذشته افزایش چشمگیری داشته است. سومین هاوینگ در سال 2020 انجام شد، قیمت بیت کوین در هفته های منتهی به این رویداد 17 درصد و در سال بعد، یعنی 2021، حدود 559 درصد افزایش یافت و به اوج 69000 دلار رسید.

بنابراین، پیش بینی تحلیلگران از رویداد هاوینگ که باعث افزایش قابل توجه قیمت در بازار ارزهای رمزنگاری می شود، بعید به نظر نمی رسد، چون این بازار از روندهای قبلی خود پیروی می کند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.