در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
+2.57%
Ripple
+0.54%
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
+0.74%
Tether
-0.1%
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
+1.7%
Tezos
-0.1%
Ethereum Classic
NEO
+1.05%
Maker
Ontology
ZCash
+4.24%
Dogecoin
+0.28%

بازگشت سرمایه 144 هزار درصدی بیت کوین طی هفت سال

0 301

افزایش قیمت بیت کوین در انتهای سال 2017 را حتما به خاطر دارید. بسیاری از سرمایه گذاران از این که فرصت خرید بیت کوین را در قیمت های پایین تر از دست داده بودند و یا اقدام به خرید بیشتر برای افزایش میزان دارایی خود نکردند، بسیار پشیمان و نا امید شده بودند.

پس از ترکیدن این حباب، قیمت بیت کوین بیش از 80 درصد سقوط کرد و سرمایه گذاران زیادی احتمالا این ارز را در قیمت های پایین تر خریداری کرده اند. در حال حاضر که قیمت بیت کوین بالاتر از سطح حمایت مهم و حیاتی 6000 دلار مبادله می شود، کسانی که در قیمت های پایین تر در ماه دسامبر و یا در ابتدای سال 2019 اقدام به خرید کرده اند، حالا پشیمان نیستند و تنها افسوس می خورند که ای کاش بیت کوین بیشتری می خریدند.

خرید بیت کوین، در طول 122 ماه از عمر حدود 125 ماهه بیت کوین، باعث سود خریدار نسبت به قیمت حال حاضر بیت کوین شده است. فقط سه ماه قیمت بیت کوین بالاتر از قیمت حال حاضر آن بوده است. تنها خریداران بیت کوین در طول این سه ماه دچار ضرر شده اند.

حتی این خریداران، با وجودی که ضرر کرده اند، باز هم آرزو دارند که کاش بیت کوین بیشتری داشتند. در حقیقت مهم نیست سرمایه گذار، چه سالی اقدام به خرید کرده است. همه آنها آرزو دارند که کاش ارز بیشتری می خریدند.

افرادی که هفت سال پیش اقدام به خرید کرده اند، حالا 144 هزار درصد سود کرده اند که این میزان سود در هیچ کدام از کلاس های دارایی دیگر وجود ندارد. در هر سال درصد افزایش سود، با توجه به رشد قیمت بیت کوین، کاهش می یابد. این روند بر این واقعیت تاکید دارد:

تقریبا هر کسی که در گذشته اقدام به خرید بیت کوین کرده است، بدون توجه به این که چه زمانی بوده، احتمالا حالا در موقعیتی مناسب قرار گرفته است.

برخی از پیش بینی ها استدلال می کنند که قیمت بیت کوین در آینده به 100 هزار دلار تا میلیون ها دلار می رسد. اگر این روند رخ دهد، هر فردی که حتی یک پنی در بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشد، آرزو می کند که ای کاش قادر به خرید مقدار بیشتری بود.

خرید بیت کوین ساده است. به راحتی با چند کلیک می توان این ارز رمزنگاری را با استفاده از گوشی های هوشمند یا با استفاده از رایانه و از طریق صرافی ها خریداری کرد.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.