در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

احتمال افزایش بیت کوین تا 10000 دلار به دنبال راه اندازی ارز فیس بوک

0 1,647

بنا به گفته یک تحلیلگر معروف، قیمت بیت کوین با توجه به گرایشات فعلی سرمایه گذاران و راه اندازی ارز رمزنگاری فیس بوک به نام گلوبال کوین می تواند تا قیمت 10712 دلار افزایش یابد.

آیا بیت کوین در ژوئن به 10 هزار دلار میرسد؟

نعیم اَسلام تحلیلگر ارشد تینک مارکتس استنتاج کرد که ماه ژوئن برای عملکرد قیمت بیت کوین فوق العاده خواهد بود. ماه مه برای بیت کوین بهترین عملکرد را داشته است. همچنین امسال و در حال حاضر حدود 62.25 درصد افزایش داشته است.

اَسلام بیان کرد که عملکرد قوی ماهیانه بیت کوین انتظار می رود مانند سود میانگین 21.03 درصد در یک بازه 5 ساله باشد و یک حد بالای آن برای همین بازه زمانی 70.86 درصد است.

میانگین پایین بازه 5 ساله 18.73 درصد است و از یک دیدگاه آماری ممکن است بهترین میانگین  ماهانه بیت کوین در یک بازه 5 ساله باشد.

نگران نباش، خوشحال باش

با توجه به گفته اَسلام، این آمار و ارقام به تنهایی اطمینان کافی برای افزایش قیمت بیت کوین می دهند تا بتوان نگرانی را کنار گذاشت. این معامله گر کهنه کار صندوق سرمایه گذاری معتقد است که این فاکتور فصلی تا ماه ژوئن ادامه پیدا می کند. در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی بیت کوین (RSI) به زیر 70 سقوط کرده است و با کاهش حرکت، قیمت به عقب بازگشت خورده است.

این تحلیلگر بازار بیان می کند برای کسب سود بیشتر، شاخص قدرت نسبی باید تغییر مسیر داده و با روند صعودی قیمت بیت کوین در نمودار روزانه مطابق شود. اما او همچنین پیشنهاد می کند که اگر شاخص قدرت نسبی زیر خط روند برود، از آنجایی که موقعیت فروش بیش از حد به راحتی خریداران بیشتری را با بازار خواهد کشاند، معامله گران نباید نگران باشند.

گلوبال کوین قادر به افزایش قیمت بیت کوین تا 10712 دلار

اَسلام معتقد است بیت کوین می تواند طی دو هفته آینده به دلیل ساختار فعلی بازار و راه اندازی قریب الوقوع ارز فیس بوک یه نام گلوبال کوین تا 10712 دلار افزایش خواهد یافت. انتظار می رود فیس بوک وایت پیپر این ارز را تا هجدهم ژوئن انتشار دهد و راه اندازی رسمی آن بعدا در همین ماه اتفاق خواهد افتاد.

هنگامی رونمایی گلوبال چین، به کاربران این امکان اعطا می شود تا در سرتاسر کانال های رسانه های اجتماعی در اکوسیستم فیس بوک معامله کنند و ظاهرا کارکنان/مدیریت کانال نیز قابلیت پرداخت از طریق گلوبال کوین را خواهند داشت.

به طور کلی، جامعه رمزنگاری بر سر موضوع راه اندازی ارز رمزنگاری فیس بوک به دو گروه تقسیم شده اند، برخی پیش بینی می کنند که این ارز با بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری به رقابت خواهد پرداخت در حالی که برخی دیگر به دلیل ماهیت شرکت ارائه دهنده، آن را واقعی/واجد الشرایط نمی دانند.

با این اوصاف، برخی می گویند گلوبال کوین می تواند جرقه پذیرش عمومی ارزهای رمزنگاری را بزند. اَسلام شخصا معتقد است که گلوبال کوین فیس بوک باعث گشایش یک ارزش عظیم تجاری در اقتصادهای در حال توسعه خواهد شد . او با اشاره به جان کرو کرافت، استاد علوم کامپیوتر دانشگاه کمبریج می‎گوید، فیس بوک می تواند به بازار سیلک رود 3.0 تبدیل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.