در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
Ethereum
+2.57%
Ripple
+0.54%
Bitcoin Cash \/ BCC
Litecoin
EOS
Binance Coin
+0.74%
Tether
-0.1%
Stellar
Cardano
Tronix
Monero
DigitalCash
+1.7%
Tezos
-0.1%
Ethereum Classic
NEO
+1.05%
Maker
Ontology
ZCash
+4.24%
Dogecoin
+0.28%

سه ارزی که در ماه ژوئن عملکرد درخشانی خواهند داشت

0 699

همچنان که بیت کوین در اطراف قیمت 8000 دلار به صورت معلق قرار دارد برخی از ارزهای رمزنگاری مانند لایت کوین (LTC)، لیو (LEO) و بایننس کوین (BNB) در روزهای اخیر تا حدودی توانسته اند توجه را به خود جلب کنند و در یک بازه زمانی کوتاه تا میان مدت ارزش چشم دوختن را خواهند داشت.

سه ارز برتر رمزنگاری

لایت کوین (LTC)

لایت کوین توانست از نظر ارزش بازار از تمام ده ارز برتر رمزنگاری طی 24 ساعت گذشته سبقت گیرد. قیمت آن به 120 دلار رسید. این افزایش برابر با 12 درصد بود.

هر چند لایت کوین از آن زمان بازگشت کرد و در حال حاضر با قیمت 117 دلار معامله می شود. افزایش آن نسبت به روزگذشته حدود 1 درصد است.

عملکرد لایت کوین در طول سال 2019 تاکنون فقط مثبت و موثر بوده است. از یکم ژانویه تا به حال لایت کوین حدود 300 درصد افزایش داشته است.

جالب تر این است که افزایش اخیر لایت کوین حدود 58 روز قبل از رویداد نصف شدن پاداش استخراج آن اتفاق افتاد. این رویداد، پاداش استخراج هر بلاک را از 25 دلار به 12.5 دلار نصف می کند که در تئوری می تواند کاتالیزی برای افزایش بیشتر قیمت این آلت کوین باشد.

لیو (UNUS SED LEO)

ارز رمزنگاری لیو نسبتا جدید است. این ارز از طریق فروش خصوصی توسط صرافی معروف بیت فینکس عرضه شد. در این رویداد، مبلغ 1 میلیارد دلار لیو و هر کدام با قیمت یک دلار فروخته شد.

در زمان نگارش این مقاله، لیو با نرخ حدود 1.70 دلار در حال معامله است. این ارز از زمان فروش خصوصی خود تا به حال 70 درصد افزایش داشته است. ارزش بازار لیو در حال حاضر حدود 1.7 میلیارد دلار است.

این ارز توجه به نمودار روزانه دارای 3 درصد افزایش است. طبق وایت پیپر آن، پلتفرم آی فاینکس مسئولیت بازخرید و سوزاندن توکن را به صورت منظم و بر یک اساس ماهیانه انجام خواهد داد.

این پلتفرم و پلتفرم های وابسته، حداقل 27 درصد از سود ناخالص لیو را صرف بازخرید این ارز از بازار می کنند. کاهش عرضه باعث می شود تقاضا برای این ارز همچنان یکسان بماند که در تئوری می تواند منجر به افزایش قیمت شود.

بایننس کوین (BNB)

احتمالا بایننس کوین خیلی شگفت انگیز نخواهد بود، اما همچنان در لیست آلت کوین های برتر که نباید از آنها چشم برداشت، قرار دارد.

بایننس کوین امروز یک افزایش ملایم به اندازه 3 درصد داشت. هر چند، با نگاهی به یک دوره طولانی تر مشاهده می کنیم که این ارز از ابتدای امسال تاکنون بیش از 400 درصد افزایش داشته است.

با توجه به عرضه اولیه ارز در صرافی(IEO) و همچنین سوزاندن منظم توکن که منجر به کاهش عرضه آن در بازار می‎شود، افزایش قیمت آن چیز عجیبی نخواهد بود. این روند تا پایان سال باعث رسیدن قیمت بایننس کوین به رکوردهای جدیدی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.