در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پشتیبانی صرافی های بزرگ ارز رمزنگاری از نات‌کوین و توکن NOT

0 473

صرافی های بزرگ ارز رمزنگاری در حال آماده شدن برای فهرست کردن نات‌کوین (NOT) هستند، در حالی که این بازی P2E اکنون داغ ترین بحث در پلتفرم ایکس است.

فهرست شدن نات‌کوین در صرافی های ارز رمزنگاری

صرافی بای‌بیت در 9 مه رسما نات‌کوین را به فهرست خود افزود و بلافاصله واریز آن را شروع کرد. این صرافی قصد دارد معاملات NOT و برداشت آن را به ترتیب در 16 و 17 مه آغاز کند.

بای‌بیت اعلام کرد که واریز و برداشت های توکن NOT از طریق اوپن نتورک (TON) صورت خواهد گرفت و پس از فهرست شدن این توکن، معاملات آن از طریق ابزار معاملات خودکار این صرافی انجام خواهد شد.

صرافی بایننس توکن NOT را در 9 مه به پلتفرم Launchpool خود اضافه کرد و معاملات اسپات این توکن را از 16 مه آغاز می کند. والت (Wallet)، کیف پول ارز رمزنگاری شخص ثالث تلگرام، توکن NOT را نیز 16 مه به اپلیکیشن خود خواهد افزود.

نات‌کوین

علاوه بر این، صرافی اوکی‌ایکس قصد دارد نات‌کوین را در 13 مه در “Jumpstart Mining” خود ارائه کند و به هولدرهای توکن TON اجازه می دهد تا توکن های خودشان را استیکینگ کنند و در ازای آن توکن NOT را پاداش بگیرند.

شور و هیجان پیرامون توکن NOT در رسانه های اجتماعی افزایش یافته و پست های حاوی هشتگ “#Notcoin” تا زمان انتشار این مطلب بیش از 35000 بود.

میلیون ها کاربر جذب نات‌کوین شده اند

نات‌کوین که در ژانویه 2024 راه اندازی شد، یک بازی رایگان برای کسب درآمد در تلگرام است که در آن کاربران می توانند با ضربه زدن روی آیکون سکه توکن نات‌کوین پاداش بگیرند. توکن NOT مبتنی بر بلاک چین تون بوده و توسط ساشا پلوتوینوف، بنیانگذار اوپن بیلدرز (Open Builders)، ایجاد شده است.

بازی نات‌کوین بلافاصله پس از راه اندازی در تلگرام منتشر شد و این بازی کلیکی با وجود عدم پشتیبانی صرافی های بزرگ مانند بایننس از توکن NOT در آن زمان، میلیون ها کاربر را به خود جذب کرد.

به گفته پلوتوینوف نات‌کوین مشکل جذب کاربران تلگرام به ارز رمزنگاری را حل کرده، زیرا تعداد کاربران این اپلیکیشن تنها چند ماه پس از راه اندازی به حدود 30 میلیون نفر رسید.

در زمان انتشار این مطلب، کانال رسمی “Notcoin Community” بیش از شش میلیون مشترک در تلگرام و 1.6 میلیون دنبال کننده در پلتفرم ایکس داشت. 

تیم نات‌کوین در یک پست وبلاگی با اشاره به این که مرحله استخراج NOT قبلا به پایان رسیده، نوشت هیچ کس نمی داند قیمت این توکن پس از فهرست شدن در صرافی های ارز رمزنگاری چقدر خواهد بود.

افزایش قیمت توکن TON

قیمت توکن TON از ابتدای ماه مه تاکنون تقریبا 50 درصد افزایش یافته و در 10 مه به 7.10 دلار رسیده که بالاترین سطح آن در سه هفته اخیر بوده است. 

تیم نات‌کوین ایردراپ توکن NOT را بین 34.5 میلیون هولدر آن تایید کرده و توکن NOT از 16 مه در بلاک چین تون شروع به کار خواهد کرد و همین تقاضا را برای توکن TON افزایش داده است. در روز های منتهی به راه اندازی نات‌کوین، TVL شبکه تون  افزایش یافته و در 10 مه به 40.58 میلیون دلار رسیده است. این نشان دهنده افزایش 33 درصدی TVL آن در ماه مه و هفت برابر شدن آن از ابتدای سال 2024 تاکنون است که بر تقاضای بسیار بالا برای TON تاکید می کند.
ارزش کل دارایی های قفل شده چیست و چه اهمیتی دارد

دلیل دیگر افزایش قیمت TON انتشار خبر سرمایه گذاری Pantera Capital در اوپن نتورک بود. این شرکت در 8 مه سرمایه گذاری خود در این پروژه را علنی کرد و ادغام این شبکه PoS با سرویس پیام رسان تلگرام در ماه آوریل را دلیل اصلی این سرمایه گذاری ذکر کرد.

دلیل سوم افزایش TON برگشت آن از حمایت های خط روند صعودی، میانگین متحرک نمایی 50 روزه و فیبوناچی اصلاحی 0.618 درصد بوده است.
استفاده از فیبوناچی اصلاحی و سطوح فیبوناچی در پیش بینی قیمت

پروژه نات‌کوین

همچنین، افزایش مجدد قیمت TON پس از کاهش شاخص قدرت نسبی روزانه به 37.45 رخ داده است که مشابه ماه فوریه بود. در آن زمان شاخص RSI به این سطح نزدیک شد و قیمت به حمایت های میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه و خط اصلاحی فیبوناچی 1.0 رسید.

منبع Cointelegraph cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.